Zikzak Dantel Kroşe Dikiş Eğitimi

by admin

İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, güzel zikzak dantel kroşe dikişinde size yol gösterecek! Bu dantel tığ işi, karşılaştığım herhangi bir kroşe dikişin en ilginç dantel desenine sahip!

ZİGZAG DANTEL KROŞE DİKİŞİNDE NASIL UZMAN OLURSUN?

Dantel dikiş deseni oldukça basit ve kolaydır. Bu noktada, 8’in katları zincirleri birleştirecekler, örnek için ise 48 adımlı ayaklık için 88 zincir taktım. Kullandığım iplik 3.0 mm kancalı ince kalınlıktaki bir iplikti.

Stitch İlgili Yazılar:

Bu muhteşem dikişi sonraki projelerinizde nasıl kullanacağınızla ilgili ipuçları için okumaya devam edin.

Zigzag Lace Crochet Pattern - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, güzel zikzak dantel tığ işi dikişinde size yol gösterecek!  Bu dantel tığ işi, karşılaştığım herhangi bir kroşe dikişin en ilginç dantel desenine sahip!

Zikzak Dantel Kroşe Dikiş Kullanım Alanları

Bu zikzak dantel kroşe dikiş dikişi, çeşitli projeler için çok harika çünkü yapımı kolaydır ve parlak renkli iplikler de kullanmanız gerekir, böylece bu zikzak dantel dikiş dikişinin güzel deseni ve dokusu takdir edilir!

Zigzag Lace Pattern - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, güzel zikzak dantel tığ işi dikişinde size yol gösterecek!  Bu dantel tığ işi, karşılaştığım herhangi bir kroşe dikişin en ilginç dantel desenine sahip!

İplik

Çalışmanızın her iki tarafında da ortaya çıkacak temiz bağcıklar üretmek için iyi iplik kalitesi şarttır. Zikzak dantel tığ işi ile süsleyeceğiniz o kadar çok şey var ki! Masa koşucuları, dantel yaka veya dantel üst yapabilirsiniz.

İmkanlar sonsuzdur! Bu çarpıcı dantel zikzak dikiş ile takip edebileceğiniz çeşitli projeleri keşfedin ve sonuçlardan hayal kırıklığına uğramayacaksınız!

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler. Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: David ile dokunmuş.

You may also like

Leave a Comment