Home / Örgü Modelleri / Yükseltilmiş Yaprak Örgü Modeli Ücretsiz Eğitimi

Yükseltilmiş Yaprak Örgü Modeli Ücretsiz Eğitimi

Hoş bir kabarık yaprak örgü modelinin nasıl yapılacağını öğrenmek için İngilizce altyazılı bu ücretsiz eğitim videosunu izleyin. Bu muhteşem desen, birçok örgü projesi için çok kullanışlıdır.

BU KALDIRILMIŞ YAPRAK ÖRGÜ DESENİ NASIL YAPILIR?

Bu kabarık yaprak örgü modeli, önü ve arkası aynı görünen çift taraflı tek sıra bir desendir. 12 ilmek ve 1 sıra ile yapılan bu kare örgüdür. Genel bir kural olarak, birkaç dikiş atarsınız ve simetri +2 kenar için 12 + 13 ile çarparsınız.

Örme İlgili Yazılar:

Bu eşsiz ve güzel örgü deseninin nasıl kullanılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin.

Yükseltilmiş Yaprak Örme Kalıbı Eğitimi - Güzel bir kabarık yaprak örgü modelinin nasıl yapıldığını öğrenmek için İngilizce altyazılı bu ücretsiz eğitim videosunu izleyin.  Bu muhteşem desen, birçok örgü projesi için çok kullanışlıdır.

Kabarık Yaprak Örgü Deseninin Kullanım Alanları

Kumaş, jartiyer dikişi ile elde edilir, bu nedenle atkı, hırka ve yelek örmek için kullanılabilir. Çizgili yaprak deseni yapmak için artık ipliği bile kullanabilirsiniz! Bu renkli yaprak desenleri, bir çocuk için örme projeler için çok güzel ve mükemmel görünür!

Örgü Yaprakları Desen Eğitimi Taraflı - Hoş bir kabarık yaprak örgü deseninin nasıl yapıldığını öğrenmek için İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimini izleyin.  Bu muhteşem desen, birçok örgü projesi için çok kullanışlıdır.

Bu yükseltilmiş yaprak örgü modeli, çeşitli projeler için harika, çünkü yapımı kolay ve ürün çift taraflı, yani her iki taraftan da tamamen aynı görünüyor. Bu, bebek battaniyesi, atkı veya şal ya da şapka gibi örme ürünler için harikadır!

İplik

Çalışmanızın her iki tarafında da ortaya çıkacak temiz bir desen oluşturmak için iyi iplik kalitesi şarttır. Güzel desen ve doku örülen yaprak deseninin beğenilmesi için parlak renkli iplik de kullanmalısınız!

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz ders için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu kalıbın öğreticisi ve fotoğrafları: AYŞEN’İN ÖRGÜLERİ.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ribbed Smith’in Şapkasız Örgü Modeli

Bu Nervürlü Smith’in Şapkası, bu özel kalın ve çapraz görünümüyle ailenin tüm üyeleri için harika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir