Yılın Favori Örgü ve Tığ Desenleri – Anne In A Stitch

by admin

Her yıl blogdan en sevdiğiniz projeler, yeni yılda görmek istediklerim ve kişisel hayatım için umutlar üzerine biraz düşünmeyi seviyorum. Bugün, yılın en iyi kalıpları da dahil olmak üzere bunlardan bazılarını sizinle paylaşmak istedim! Ardından, 2021 için kişisel hayatıma ve 2020 için blog yazımın öne çıkanlarına (aşağı kaydırın!)

Winter Cuddler Throw Knitting Pattern – bu battaniye 2020 boyunca favori oldu!

Wintertide Tığ Desenleri

Comfiest Örgü Hırka Modeli

Modern Dağ Atma Örgü Modeli – Bu desenle Lion Markası için tasarladığım set, 2020’nin 2. yarısında en çok satanlar oldu!

Verano Longline Hırka Tığ Desen

Telluride Örgü Kimono – eski ama yine de favori!

Vail Topper Tığ Desen

Coziest Kablolu Hırka Örgü Modeli

Ne harika bir proje yılı. Umarım beğenmişsindir!

2020 Blogunda Öne Çıkanlar:

En sevdiğim blog yazılarımdan bazıları Crafties for Love Crafts için jüri üyesi olmak, her ay Lion Brand Yarn için tasarım yapmak, WeCrochet ile çalışmak, Mollie Makes Magazine’de yer almak ve sadece sizden ilham almak! Çorabımın Noel zamanı The Pioneer Woman’da yer alması da heyecan vericiydi. Son olarak, Modern Mountain Throw’umun, Lion Brand Yarn için yılın son yarısında en çok satan kiti olduğunu öğrendiğimde çok utandım. Birkaç kitim ilk 10 arasındaydı ve desteğiniz için teşekkür ederim!

2020/2021’de Hayatım Üzerine Kişisel Düşünceler: Vay canına. Bu yıl. Bu konuda gerçekten gidip geliyorum çünkü gerçekten harika şeyler vardı ve minnettar olacağım çok şey vardı. Aynı zamanda benim için birçok yönden gerçek bir mücadeleydi. Kızım Mart ayından beri evden okula gidiyordu, tıpkı çoğunuz gibi yeni bir yaşam tarzına yönelmek zorunda kaldık. İşin garibi, uzun süre evde eğitim almak istemiş olması. Her zaman güldüm ve “Hayır tatlım, ha ha ha, arkadaşlarınla ​​normal okulda olmalısın” dedim. SONRA 2020 geldi. Onun dileği gerçek oldu! Asla, yani en çılgın rüyalarımda asla evde eğitim almayı düşünmedim. Bunda yanlış bir şey olduğundan değil, aklımda bir seçenek değildi. Arkadaşlarını kimsenin gerçekten anladığından emin olmadığım bir düzeyde özlüyor.

Aynı zamanda, küçük kızımla bu kadar çok zaman geçirmek ne büyük bir hediye. O ve her zaman benim önceliğim olacak. Blogumun başlaması gerçekten onun hatası! Onunla evde kalmak istedim ve öğretmeyi bıraktığımda örgü ve tığ işi projelerim hakkında blog yazmaya karar verdim. Çocuğumu önceliğim haline getirme kararı, aileme destek olurken, ihtiyaç duyduğum kadar onunla birlikte olabileceğim bir rüya durumuna düşmeme neden oldu. Gerçi bu bir ton iş olmadan gelmez. Blog yazımı “iş” olarak adlandırmakta gerçekten tereddüt ederdim çünkü bunu yaptığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Ama onu sevdiğim için işe yaramayacağı anlamına gelmez!

Her yıl bu küçük özetleri yazdığımda, önümüzdeki yıl için “denge” bulmayı umuyordum. Sanırım bununla geçen bir veya iki yıl daha iyi yaptım, ancak 2020 bana hayatta hiçbir zaman% 100 gerçek denge olmadığını öğretti. 2021 için, bazı şeyleri değiştirmek istiyorum. Bazı günler kızıma okulda yardım etmem gerekiyor ve o projeyi yayınlayamam. Sorun yok. Bazı günler gündüz yerine gece çalışabilirim ve sorun değil. Sadece tamam değil, bunu yapabilmek çok büyük bir ayrıcalık! Bazı günler bir pandemi gelebilir ve her şey karmakarışık görünür, ama ben yuvarlanacağım. Sadece yuvarlanacağım ve minnettar olacağım. Bir alıntı okudum ama nereden geldiğini bilmiyorum, bu yüzden özür dilerim. Ama şöyle bir şey söyledi, “Bu hayat – güzel ve korkunç şeyler olacak. Korkmayın. ” Fazla basitleştirilmiş gibi görünse de, aynı zamanda doğrudur. Yuvarlan, devam et. (Ve tabii ki örgü ve tığ işi… hehe!)

Yaklaşık 6 yıl önce blog yazmaya başladığımda meleğim. Ona birçok küçük şapka yapıyordum!

Son olarak, insanlık olarak paylaştığımız bağı hatırlayalım. Pek çok kültür, din ve inançtan oluşan insanlık bizler ama damarlarımızda ve atan kalplerimizde aynı kana sahibiz. Her zaman “haklı” olmayı bir kenara bırakacağım. Bunun yerine, daha az şanslı olanları, yardıma ihtiyacı olan komşuları ve yargılanan veya haksız muamele görenleri hatırlamaya ve yardım etmeye devam etmeyi umuyorum. Umudum ve duam, alçakgönüllülüğümüzü bulmamız ve birlikte geçirdiğimiz kısa zamanın farkına varmamız. Blog yazmanın en büyük heyecanlarından biri sizden haber almaktır – kelimenin tam anlamıyla dünyanın her yerinden, her biri kendi balonlarımızda, ancak iplikler ve yaşamla bağlantılı.

Umarım her biriniz geçenden daha iyi bir yıl geçirirsiniz ve hepimiz kalbimizin arzuladığı şeyleri örer ve öreriz.

Geçim kaynağımın, neşemin ve amacımın çoğu sensiz mümkün olmazdı. Arkadaşlarıma ve aileme teşekkür ederim!

XO,

Jessica

You may also like

Leave a Comment