Home / Örgü Modelleri / Yeni Başlayanlar İçin Bir Makrome Tüy Yer İşareti Nasıl Yapılır – Bir Dikişte Anne

Yeni Başlayanlar İçin Bir Makrome Tüy Yer İşareti Nasıl Yapılır – Bir Dikişte Anne

Bugünün ücretsiz öğreticisi, hurda ipliğinizi nasıl kullanacağınızı ve güzel bir makrome tüyü nasıl yapacağınızı gösterecek! Benimkini bir yer imine çevirdim, ama duvar asma ve daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu, büyük çocuklar dahil herkes için harika bir proje ve gerekli hiçbir deneyim yok. Aşağıdaki video eğitiminde tam olarak nasıl yapılacağını göstereceğim (görmek için aşağı kaydırın).

Geçenlerde, bu zamanlarda bir sevdiklerime postayla gönderilecek kadar küçük yapabileceklerim hakkında beyin fırtınası yapıyordum. Evde kalma emirleri bizi bu kadar çok insandan uzak tutarken, en azından sevdiklerimize bir şeyler postalayabilmek güzel bir fikir.

91 yaşındaki büyükannem kimsenin ziyaret edemeyeceği bir tesiste olduğu ve odasından çıkamayacağı için akla geliyor. Yapabileceğimiz tek şey telefonu veya postayı kullanmak. Kızım onun için göndereceğimiz bir kart yaptı, ancak yer imleri başka bir harika fikir. Ve bugünün projesinin geldiği yer burası.(Virüs kağıt ve ürün üzerinde bu kadar uzun süre yaşayabileceği için büyükannemden birkaç gün postayı açmamasını isteyeceğim)

Son zamanlarda büyük örgü ve tığ işi projelerine bağlı kalırken, her zaman hızlı, kolay, küçük projelerden de zevk aldım (bu çember mandalalar veya bunun gibi küçük çantalar). Bu yüzden, bu tüy ile anında bir tatmin projesine geri dönmek çok eğlenceliydi!

Bu kolay tüylerin yapımı ÇOK basit ve bunların pek çok şey için kullanıldığını hayal edebiliyorum. Boho görünümü için çantanıza asın, duvara asın veya benim yaptığım gibi bir yer imi yapın. Tüylerinizle ne yapardınız? Bir tane yapmak çok az iplik alır, ancak “sert” bir iplik kullanmak istersiniz. Aşağıda bunun hakkında daha fazlası. 🙂

Başlayalım mı?

İhtiyacın olacak:

  • Hurda kamgarn ağırlıkta pamuk ipliği – Kontrast renk için ağır bir mutfak pamuğunun yanı sıra Lion Brand Re-Tweed kullandım (bunları videoda göreceksiniz) “Drapey” iplik istemiyorsunuz, ancak iyi tutan .
  • Makas
  • Boncuk (kitap işareti için – isteğe bağlı)

Ve işte nasıl yapıldığını görmek için video!

Umarım bugünün küçük projesini beğenmişsinizdir! Kolay değil mi?

Yakında daha fazla tığ işi ve örgü desenini paylaşacağım! Güvende kalın ve dostlarım.

XO

Jessica

Bunu beğendiyseniz, şunları da beğenebilirsiniz:

Tığ Mandala Çemberleri

Kroşe Çember Sanatı


About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir