Yaprak Motifli Tığ İşi Oval Halı

by admin

Bu ücretsiz video eğitimini izleyerek bu kullanışlı ve sevimli oval kroşe halının nasıl çalışacağını öğrenin! Bu harika kroşe halının tekniklerinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçları için okumaya devam edin.

BU CROCHET OVAL KİLİMİ NASIL KAZANIRSINIZ?

Bu muhteşem tığ işi oval halı kompakttır ancak zamanla kıvrılmayacaktır. Yerde sabit kalır. 6 iplik numarası ve 3,5 mm kroşe kullanmalısınız. Yaklaşık 310 gram ipliğe veya 340 metreye ihtiyacınız olacak. Altyazıları açarak, ayarlar düğmesine giderek ve İngilizce’ye otomatik çeviriyi seçerek videoyu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Halı İlgili Yazılar:

Bu halı yerde kalır ve yapımı hızlı, kolay ve ekonomiktir.

Kroşe Oval Halı Yaprak Motifi - Bu ücretsiz video eğitimini izleyerek bu kullanışlı ve sevimli oval tığ işi oval halıyı nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu harika kroşe halının tekniklerinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçları için okumaya devam edin.

Bu tığ işi oval halı 77cm uzunluğunda ve 50cm genişliğindedir ve yapımının her detayı en ince ayrıntısına kadar yazılmıştır. Bu halı dikişi çok etkilidir çünkü şekli iyi tutabilir ve evinizi sıcacık ve şık tutmak için kullanabileceğiniz sağlam bir halı yapar!

Kroşe Oval Halı Yaprak Taraflı - Bu ücretsiz video eğitimini izleyerek bu kullanışlı ve sevimli oval tığ işi oval halıyı nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu harika kroşe halının tekniklerinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçları için okumaya devam edin.

Kroşe Oval Halıda Kullanılacak Renkler

Videoya göre istediğiniz renk kombinasyonlarını kullanın veya oval halınızı iplik renginde kroşe yapın. Bu proje için en sevdiğim renkler parlak kırmızı veya turuncu ve tuğla kırmızısı veya kahverengi tondu, ancak bu deniz mavisi de mükemmel.

Bu tığ işi halı, her mevsim için mükemmel bir parça yapıyor çünkü hafif ama çok rahat! Bu eğlenceli renkli tığ işi oval halıyı örerken iyi eğlenceler!

Kullanımlar

Bir arkadaşınızı veya akrabanızı, doğum günü, yıl dönümü veya hatta yeni eve taşınma hediyesi olarak bu muhteşem ancak basit halıyla şaşırtabilirsiniz. Kendi eviniz için, bu muhteşem halı oturma odasından arka bahçeye ve çocuk odalarına kadar her odayı süslüyor!

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu halının öğreticisi ve fotoğrafları: Luugh of Lugh.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment