Home / Örgü Modelleri / Yapmanız Gereken Kolay Kroşe Etek

Yapmanız Gereken Kolay Kroşe Etek

Hayatınızdaki herhangi bir özel kişi için bu kolay tığ işi eteği yapın. Bu etek tığ işi yapmak çok kolay ve eğlenceli, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz! Bu güzel tığ işi eteğin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu öğreticiyi izleyin.

KOLAY KROŞE ETEK

Ancak bu kolay tığ işi etek, yapıldığı sıcak iplik malzemesinden dolayı kış aylarında da hoş ve sıcacık olur. Bu etek, her durum için birçok şekilde şekillendirilebilir. Parkta bir gezintiye çıkmak veya değerli çiçekçi kızın eteklerini atmak için iyi çalışıyor. Hatta eteğin tamamını sadece bir renk dikebilir ve onu çiçeklerle veya fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Etek İlgili Yazılar:

Tarzınız ve deseniniz ne olursa olsun, bu özel el işi kolay tığ işi eteği alan kişi kesinlikle onu sevecek ve çarpıcı görünecek!

Kroşe Etek Kolayca - Hayatınızdaki herhangi bir özel kişi için bu kolay kroşe eteği yapın.  Bu etek tığ işi yapmak çok kolay ve eğlenceli, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz!  Bu güzel tığ işi eteğin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu öğreticiyi izleyin.

Kolay Kroşe Etek Modeli

Başlamak için, seçtiğiniz iki iplik rengini veya videoda görüldüğü gibi yeşil ve beyazın sevimli kombinasyonunu alın. Kanca boyutu 2 veya 1,75 milimetre, bu kolay kroşe etek için en iyi sonucu verir. İpleri kesmek için de makasa ihtiyacınız var. Bu malzemeler, bu kabarık deseni ve muhteşem dantel kenarını bir araya getirmenize yardımcı olacaktır. Başlangıç ​​zinciri, 6’nın katları olan tüm eteğin uzunluğudur. Her zincirde tek bir kroşe dikişi çalışıyoruz. İkinci sırada çizgiyi çalıştırıp son 3 ilmeği bırakıp arka lobda tığ işi hattın sonuna dönerek 3. sıradaki sıra sonuna kadar çalışıp son 3 ilmeği bırakıp geri dönüp tekrar ediyoruz 3 dikiş kalana kadar.

Kroşe Etek Kolayca Taraflı - Bu kolay kroşe eteği hayatınızdaki herhangi bir özel kişi için yapın.  Bu etek tığ işi yapmak çok kolay ve eğlenceli, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz!  Bu güzel tığ işi eteğin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu öğreticiyi izleyin.

Devam et

Videoda olduğu gibi sadece ipliğin rengini değiştirip gradyan çizgisini düz bir çizgiye çevirmeliyiz. İpliğin rengini değiştirip aynı teknikle çalışıyoruz ancak kolay tığ işi eteğin altındaki videoda kırık beyaz renk olan 3 tonlu 6 dikiş bırakıyoruz.

Her satırın sonunda 6 ilmek bırakıp 6 ilmek kalana kadar geri döndüğümüzü tekrarlıyoruz. Videoda gösterildiği gibi ipliğin rengini değiştirip kademeli çizgiyi düz bir çizgiye çeviriyoruz.

Tüm klibi, ardından kirli beyaz renkte yaptığımız şeyi tekrarlıyoruz. Beli döndürmeye yetecek kadar dikdörtgen bir parça elde edene ve 10 cm’lik bir artış elde edene kadar bu değiş tokuşa devam ediyoruz, ardından kolay tığ işi eteğin kenarlarını kapatıp bele uygun pliseyi çalıştırıyoruz.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu eteğin öğreticisi ve fotoğrafları: Basma El Sanatları.

About admin

Check Also

17+ Seveceğiniz Kablo Örgü Desenleri!

Bu yazıda, seveceğiniz 17+ kablo örgü modelini göreceksiniz! Kablo örmede yeni olabilirsiniz veya deneyimli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir