Home / Örgü Modelleri / V Yaka Örgü Kazak Eğitimi

V Yaka Örgü Kazak Eğitimi

Bu eğitim size hoş bir desen kullanarak harika bir v yaka örgü süveterin nasıl yapılacağını öğretecektir. Bu desen, kendiniz için, hayatınızdaki diğer bayanlar veya bebekler için bir kazak veya yelek ördüğünüzde faydalı olacaktır.

V YAKA TRİKO KAZAK İÇİN NE KULLANILIR?

V yakalı, yarı patentli, elastik desenli örgü iğneleri ile büyük boy ana sınıf moda tersinir yelek. Bu harika v yaka örgü kazak diğer desenler kadar basit değil ancak video ile birlikte takip etmek işinizi kolaylaştıracak! İplik pamuk veya naylon karışımı, ağırlığı 3 pamuk ipliği olmalıdır. Kullanmanız gereken örgü iğnesi 3 mm’dir. Orta veya büyük beden bir bayan yeleği yapmanız gerekiyorsa, bir veya iki beden daha büyük iğneler kullanmalısınız.

Süveter İlgili Gönderiler:

Bu desenin güzel bir dokusu var ve birçok eserde kullanabilirsiniz.

V Yaka Örgü Bluz - Bu eğitim size hoş bir desen kullanarak harika bir v yakalı örgü süveterin nasıl yapılacağını öğretecektir.  Bu desen, kendiniz için, hayatınızdaki diğer bayanlar veya bebekler için bir kazak veya yelek ördüğünüzde faydalı olacaktır.

Çocuklar

Çocuklar için çok sevimli bir yelek örebilirsiniz. Desen, çocuklar için yapılmış yelekler için harika çalışıyor çünkü harika bir dokuya sahip ve ilkbahar veya sonbahar için mükemmel bir parça yapıyor! Bu v yaka örgü süveterin yapımı kolay görünse de, yapılması karmaşıktır ancak yeleğin takip edilmesi kolay olduğu için çabuk çalışır ve uyumu da harika.

V Yaka Örgü Bluz Taraflı - Bu eğitim size hoş bir desen kullanarak harika bir v yakalı örgü süveterin nasıl yapılacağını öğretecektir.  Bu desen, kendiniz için, hayatınızdaki diğer bayanlar veya bebekler için bir kazak veya yelek ördüğünüzde faydalı olacaktır.

V Yaka Örgü Triko için Renkler

Kadın giyimine gelince, ayçiçeği sarısı veya macenta pembe gibi yemyeşil bir renk, yeleğinize randevu dolu yaz maceralarınız için cilveli bir his verebilir. Alternatif olarak, soğuk bir sonbahar gününde, bu rahat, v yaka örgü süveterin içine girin ve süveter havasının ve renkli sonbahar mevsiminin zamansız şık bir şekilde tadını çıkarın.

Bu kalıp o kadar benzersiz ki, mağazalarda veya başka hiçbir yerde buna benzer bir şey bulamazsınız. Dekoratiftir, böylece yeleğinizi örmeyi bitirdikten sonra süslemek veya aksesuarlamak konusunda endişelenmezsiniz.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu süveterin öğreticisi ve fotoğrafları: LaNa / Şık örgü.

About admin

Check Also

17+ Seveceğiniz Kablo Örgü Desenleri!

Bu yazıda, seveceğiniz 17+ kablo örgü modelini göreceksiniz! Kablo örmede yeni olabilirsiniz veya deneyimli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir