Ücretsiz Tığ Desenleri ile Dantelli ve Güzel Çiçekli Kareler

by admin

Tığ desenleri Kareler Bloklar

Merhaba güzel ruhlar! Yaz bitti diye biraz morali bozuk mu hissediyorsun? Günler yağmurlu ve soğudukça, hepimiz kaygısız güneşli günleri düşünüyoruz, değil mi? Şüphesiz! Bunu akılda tutarak, tığ işi desenlerine geri dönmeye karar verdik. Güzel Çiçekli Kareler bir kere daha. Anna Nilsson ve Dedri Uys, güzel yaz günlerinin anılarını yaşatmanıza kesinlikle yardımcı olacak meydanlar tasarladı. Ve en kasvetli sabah ve en soğuk akşamda bile sizi neşelendirin! Evet, gerçekten o kadar büyülüler, bize güvenin! Kareler için tığ işi desenleri her zaman süper güçlere sahiptir. Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki bağlantıların altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Cadılar Bayramı Dekoru ve Kabarık Çiçekli Kareler.

Fortuna Square Free Crochet Pattern

Anna Nilsson, güzel bir Afgan bloğu ile bizi bir kez daha şaşırttı! Çiçek motifi ve sonsuz renk olanakları, bu parlak tasarımcının kareler, mandalalar ve diğer pek çok harikalar için tığ işi desenlerinin her zaman en iyi özellikleridir. Bunu nasıl kullanacaksınız?

Seviye: üst başlangıç Yazar: Anna Nilsson

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık Anna Virkpanna buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

Kay Square Free Crochet Pattern

Dedri Uys, tığ işi yapmanın güzel bir sanat olduğunu defalarca kanıtladı, değil mi? Sonbahar geldi ama cesur renkler ve zarif açıklıklar hakkında düşünmeyi bırakmadık, değil mi? Asla! Yazın anılarını yaşatmak istiyorsanız bu harika tığ desenini takip edin.

Seviye: üst başlangıç Yazar: Dedri Uys

Tığ Kare

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık Ne yaptığıma bak buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

You may also like

Leave a Comment