Ücretsiz Örgü Desenli Süper Trendy Dantel Chokers

by admin

Merhaba moda takipçileri! Aksesuar çekmeceleriniz bu sonbaharda nasıl görünüyor? Hala bir kaç şeyi mi kaçırıyorsun? Cesur ve orijinal bir şey olabilir mi? Ne güzel bir tesadüf! İki örgü modeli bulduk. Trendy Dantel Chokers bu hiç şüphesiz aklınızı başınızdan alacak! İster kendiniz için ister bir arkadaşınız için örüyor olun, parlak Clarice Asquith’in bu desenler üzerinde çalıştığı bir patlama yaşayacaksınız. Kıyafetlerinizin bu harika dantel chokers ile nasıl tamamlandığını bize bildirin! Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki linklerin altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Dantelli Sarar ve Sonbahar için Büyüleyici Retro Kazaklar.

Boncuklu Virga Lace Choker Free Knitting Pattern

Hiç boncuklu örmeyi denemek istediniz mi? Kızım, evet, belli ki! Çok havalı görünüyor, değil mi? Clarice Asquith’in bu modeli beklediğiniz fırsattır, bize güvenin. Bu son moda aksesuar, kıyafetlerinizi bir rüya gibi renklendirecek! Ah, chokers için örgü desenlerini çok seviyoruz!

Seviye: üst düzey başlangıç Yazar: Clarice Asquith

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık Acemi Yap ve Onar buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

Cascade Lace Choker Free Örgü Modeli

Engelleme hakkındaki düşüncelerin neler? Zaten denedin mi? Öğrenmek veya pratik yapmak istiyorsanız, bu hızlı proje bunu yapmak için ideal nedendir! Şık gerdanlık kraliçesi Clarice Asquith, tüm moda severlerin mutlaka yapmak isteyeceği bir parça tasarladı.

Seviye: üst başlangıç Yazar: Clarice Asquith

Örme Dantel Gerdanlık

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık Acemi Yap ve Onar buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

You may also like

Leave a Comment