Home / Örgü Modelleri / Ücretsiz Örgü Desenleri ile Mükemmel Örme Atkılar

Ücretsiz Örgü Desenleri ile Mükemmel Örme Atkılar

Örgü Desenleri Şal Atkılar

Merhaba moda severler! Bahse girerim hepiniz çok heyecanlısınız çünkü sonbahar ve kış için el yapımı aksesuar sezonu resmen başladı. Hiç şüphe yok, bize güvenin, çok harika modeller görüyoruz. Mükemmel Örme Atkılar her yerde çevrimiçi. Bir klasiğin hayranıysanız, Diane Zangl ve Jana Pihota’nın parlak talimatlarını izlerken bu projeler üzerinde çalışmaktan keyif alacaksınız. Tasarımcılar burada çok fazla yaratıcılık ve beceri gösterdi. Biz etkilendik! Sen de aynısını yapmaya hazır mısın Örme atkılar bekliyor! Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki linklerin altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Büyüleyici Küçük Eşarplar ve Sonbahar için Kazaklar.

Jack Fair Isle Eşarpsız Örgü Modeli

Bu bayram görünümlü fular örmek sandığınız kadar zor değil! Biraz deneyiminiz ve ustalaşmış dikiş repertuarınız varsa, kesinlikle Diane Zangl’ın talimatlarını takip edeceksiniz. Endişelenmeyin, bayramlık örgü atkılar için mevsime hala çok zaman kaldı!

Seviye: orta düzey Yazar: Diane Zangl

Orijinal desen ve fotoğraflar şurada mevcuttur: Örgü severim buraya. Daha fazla bilgi Ravelry’de buraya.

Dudester Eşarpsız Örgü Modeli

Bu örgü atkı, dünyanın pek çok yerinde yeni başlayan soğuk mevsim için belli ki mükemmel bir temel. Modada minimalizmi seviyorsanız, Jana Pihota’nın bu desenin ne kadar basit ve klasik göründüğünü kesinlikle takdir edeceksiniz. Bu kesinlikle herkesin ihtiyaç duyduğu türden bir örgü atkı!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Jana Pihota

Örme Eşarp

Orijinal desen şu adreste mevcuttur: HipKnitizer buraya. Mad For Mod’un bu versiyonuyla ilgili bilgiler ve fotoğraflar Ravelry’de buraya.

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir