Ücretsiz Örgü Desenleri ile En Şirin Bebek Kostümleri

by admin

Çocuklar İçin Örgü Desenleri

Merhabalar, örgücüler! Şimdiye kadar sonbaharın tadını çıkarıyor musun? Bizde öyle umuyoruz! Bil bakalım ne oldu? Bugünkü gönderiyi ücretsiz örgü desenleriyle okuduktan sonra En Şirin Bebek Kostümleri, bundan daha çok keyif alacaksınız. Tatlılıkla eritmedikçe! Bu durumda özür dileriz! Evet, yeni doğanlar için bu iki el yapımı kostüm gerçekten çok sevimli. Seni uyarmadığımızı söyleme! Ailen hala Cadılar Bayramı’nı kutlamaya hazır değil mi? Amanda Saladin’in bu iki tasarımı sizi hayallerinizin giydirme partisine bir adım daha yaklaştıracak. Şunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki bağlantıların altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Baykuş Aksesuarları ve Sualtı Softies.

Spooky Cute Kitty Kostüm Ücretsiz Örgü Modeli

Kedi mi yoksa tilki mi? Her iki durumda da, gördüğümüz en sevimli yaratık! Katılır mısın? Bahse girerim küçüklerinizin bu tatlı örme Cadılar Bayramı kostümü giydiğini hayal ediyorsunuzdur. Siz çocuklar bunu başka durumlar için de kullanacaksınız, bize güvenin!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Amanda Saladin

Orijinal desen ve fotoğraflar şurada mevcut Örgü severim buraya. Daha fazla bilgi Ravelry’de buraya.

Meraklı Rakun Kostümü Ücretsiz Örgü Modeli

Bu bebek rakun bir anda her kalbi çalmak zorunda! İnanın bize özel bir süper güç! Bahse girerim, minikleriniz tek ve tek Amanda Saladin tarafından tasarlanan bu hayvan kostümü içinde kesinlikle harika hissedecek ve görünecektir. Bebek kıyafetleri için yaptığı örgü desenleri belli ki bu dünyanın dışında!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Amanda Saladin

Bebek Rakun Kostümü

Orijinal desen ve fotoğraflar şurada mevcut Örgü severim buraya. Daha fazla bilgi Ravelry’de buraya.

You may also like

Leave a Comment