Ücretsiz Örgü Desenleri ile Büyüleyici Pembe Kasketler

by admin

Şapka Kasketleri Örgü Desenleri

Merhaba tatlım! Şimdiden çok soğuk havaya mı hazırlanıyorsun? Kesinlikle yapmalısın, gerçek soğuk geliyor! Bunu dünyanın bu bölümünde havada hissedebiliyoruz. Bunu akılda tutarak, ücretsiz örgü modelleri arıyoruz. Büyüleyici Pembe Kasketler! Bu sonbahar ve kış aylarında sizi kesinlikle sıcak ve şık tutacaklar. Feminen renkleri ve sevimli tasarımları seviyorsanız, Woolpatterns’ın sağ köşesine geldiniz. Gidip kendiniz görün! Kasketler için bu örgü desenleri kesinlikle aklınızı başınızdan alacak! Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki linklerin altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Dantelli Sarar ve Sonbahar için Büyüleyici Retro Kazaklar.

Yukarı ve Yukarı Şapkasız Örgü Modeli

Bu süper hantal ombre ipliğe çok aşığız! Böyle bir proje havasında değil misin? Kesinlikle öyleyiz, yılın bu zamanı için ihtiyacımız olan tek şey bu. Melissa Nemitz’in bu harika deseni bir başlangıç ​​noktası olarak kullanın ve kendinize güzel bir kış seti örün. Kesinlikle düşündüğünüz kadar zor olmayacak! Bu sefer hangi renkleri seçeceksin?

Seviye: üst başlangıç Yazar: Melissa Nemitz

Orijinal desen mevcuttur buraya. Daha fazla bilgi ve fotoğraflar Ravelry’de buraya.

Günlük Kablo Bere Serbest Örgü Modeli

Halihazırda kablo örmede ustalaştın mı? Yapmadıysanız, bu kalıp öğrenmek ve pratik yapmak için mükemmel bir fırsattır. Lizzy Knits, seçtiğiniz herhangi bir renkte kesinlikle harika görünecek sevimli, basit bir ponpon şapka tasarladı. Bu sevdiğimiz kasketler için örgü modelleri!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Lizzy Örme

Bere Örgü Modeli

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur Ravelry’de buraya.

You may also like

Leave a Comment