Ücretsiz Örgü Desenleri ile Büyüleyici Küçük Eşarplar

by admin

Örgü Modelleri Şal Atkı

Merhabalar, güzel insanlar! Bu günlerde nasılsın Umarız nerede olursanız olun sonbahar havasının tadını çıkarıyorsunuzdur! Sevimli çocuk eşyaları için fikirlere ihtiyacınız varsa, bu örgü modelleri seçimi Büyüleyici Küçük Eşarplar kesinlikle senin için. Bunları yetişkin arkadaşlarınıza harika hediyeler yapmak için de kullanabilirsiniz! Bu örgü atkılar üzerinde çalışırken renk ve dokuları deneyebilir, orijinal iplik çeşitlerini seçebilirsiniz. Harika görünüyor, değil mi? Açıkçası! Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki bağlantıların altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Dantelli Sarar ve Sonbahar için Büyüleyici Retro Kazaklar.

Bebek Eşarpsız Örgü Modeli

Ne büyüleyici bir şeftali rengi! Kreşler, bebek aksesuarları ve giysiler için harika bir renk değil mi? Elbette! Kimin geleneksel pembe ve maviye bağlı kalması gerektiğini kim söyledi? Bu güzel örgü atkıyı yapmak için Katerina Mushyn’in talimatlarını izleyin!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Katerina Mushyn

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur Ravelry’de buraya.

Scallo-Pie Free Örgü Modeli

Bu sevimli kenar, belli ki buradaki x faktörüdür! Martina Behm, şüphesiz yaratıcılığı ve becerisiyle bizi şaşırttı. Kadınsı renklerden hangisi size en yüksek sesle hitap ediyor? Karar vermekte çok zorlanıyoruz!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Martina Behm

Örme Atkılar

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur Ravelry’de buraya.

You may also like

Leave a Comment