Tunus Tığ Çiçeği Dekor Yapmak İçin

by admin

Muhteşem Tunus tığ işi çiçeği, karşılaştığım en yaratıcı çiçek. İngilizce altyazılı bu video eğitimi size bu çiçeğin nasıl yapılacağını gösterecek.

TUNUS TIĞ ÇİÇEĞİ YAPMAK İÇİN NEYE İHTİYACINIZ VAR?

Tunus kroşe çiçeğini yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler 3mm kroşe ve yumuşak bir ipliktir. Bu Tunus çalışma tasarımı, gülün çok sevdiğim romantik ve dışsal hissini geliştirmeye yardımcı oluyor! Bu çiçek, herhangi bir romantik olay için sahip olunması gereken bir şey.

Çiçeklerle İlgili Gönderiler:

Gül örgüsü yapmak eğlenceli, kolaydır ve onları kullanmanın gerçekten yaratıcı yollarını bulacaksınız.

Tunus Çiçeği - Muhteşem Tunus tığ işi çiçeği, karşılaştığım en yaratıcı çiçektir.  İngilizce altyazılı bu video eğitimi size bu çiçeğin nasıl yapılacağını gösterecek.

Tunus Tığ Çiçeğinin Kullanım Alanları

Siz ve sevgiliniz için mum ışığında samimi bir akşam yemeğinde, bu büyük tığ işi çiçekleri birkaç mumla birlikte yemek masasını süslemek için yerleştirebilirsiniz. Oturma odası ve mutfak ortamını da romantik ve kızarmış kılmak için bu büyüleyici çiçekleri evin her yerine yerleştirmeyi de seviyorum!

Tunus Çiçeği Tarafı - Muhteşem Tunus tığ işi çiçeği, karşılaştığım en yaratıcı çiçek.  İngilizce altyazılı bu video eğitimi size bu çiçeğin nasıl yapılacağını gösterecek.

Hepsinden önemlisi, Tunus tığ işi çiçeği, düğünlerde yaydığı büyüleyici duygu ile popülerdir! Bu sevimli tığ işi çiçekler, düğünlerdeki zarif ve duygusal törenlere daha fazla güzellik katıyor. Bu eşsiz çiçek deseni, büyük günü tamamlayacak o özel bileşen olabilir.

Diğer kullanımlar

Bu güller aynı zamanda kapınız için bir ilkbahar veya yaz çelengi için süslemeler olabilir. Gelin ve bebek duşları için de harika çalışıyorlar. Bu muhteşem Tunus tığ işi çiçekleriyle tığ işi oyununuzu nasıl hızlandırabileceğinize dair sonsuz olasılıklar var.

Okuduğunuz ve izlediğiniz için çok teşekkürler! Daha fazla ücretsiz eğitim için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu gülün öğreticisi ve fotoğrafları: AYŞEN’İN ÖRGÜLERİ.

You may also like

Leave a Comment