Home / Örgü Modelleri / Tığ Tunus Dantel Dikiş Öğrenmeniz Gerekir

Tığ Tunus Dantel Dikiş Öğrenmeniz Gerekir

İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, Tunus tığ işi dantel dikişini nasıl yapacağınızı öğretecek! Eşsiz ve gerçekten kullanışlı bir dikiş.

CROCHET TUNISIAN DANTEL DİKİŞ KULLANIMLARI?

Tığ işi Tunus dikiş desenini çeşitli tığ işi projeleri için kullanabilirsiniz! Tığ işi giysiler konusunda, güzel mavi ve yeşil tonlu renkli ipliklerle girift bir Tunus örgü şal yaparsınız. Video eğitiminden güzel örnek gibi alacalı bir Tunsian örgü dikiş atkı bile yapabilirsiniz.

Dikişlerle İlgili Yazılar:

Bu tığ işi Tunus dantel dikişi, tığ işi işinizin belirli bir proje için örülmüş görünmesini tercih ederseniz kullanışlı olacaktır.

Tığ Tunus Dantel Deseni - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, Tunuslu tığ işi dantel dikişini nasıl yapacağınızı öğretecek!  Bu tığ işi Tunus dantel dikişi, tığ işi işinizin belirli bir proje için örülmüş görünmesini tercih ederseniz kullanışlı olacaktır.

Sadece tığ işi Tunus dantel dikişini örmekle kalmayıp, aynı zamanda bir Tunus tığ işi kancasını tutarken nasıl rahat edeceğiniz konusunda da çok pratik yapmanız gerekir. Bu dikişte herhangi bir renk güzel görünecek olsa da, alacalı iplik, Tunus projeleriniz için kullanmak için mükemmel ve en dikkat çekici iplik türüdür.

Tığ işi Tunus Dantel Modeli Taraflı - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, tığ işi Tunus dantel dikişini nasıl yapacağınızı öğretecek!  Bu tığ işi Tunus dantel dikişi, tığ işi işinizin belirli bir proje için örülmüş görünmesini tercih ederseniz kullanışlı olacaktır.

Tığ Tunus Dantel Dikişi İçin İpuçları

Bu dikiş için bir tavsiye, şal veya askılı üst gibi bir giysi projesi için, ürünü omuz dikişleri ve boyun bölgesi gibi üst bölgelerde daha geniş yaptığınızdan emin olmanızdır. Daha gevşek genişlik, daha özgür ve daha rahat bir şal sağlar!

Videonun gösterdiği birçok renk ve farklı iplik topları var! Bunun yerine kesinlikle kendi renk düzeninizi takip edebilirsiniz. Eklemek veya takip etmemek istediğiniz her şey, tığ işi sanatı olan yaratıcı akışın bir parçasıdır.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu Tunus dikişinin öğreticisi ve fotoğrafları: Nataly Ustaları.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir