Home / Örgü İpuçları / Tığ İşi Waffle Dikişli Battaniye

Tığ İşi Waffle Dikişli Battaniye

Bu ücretsiz video eğitimi, sevimli bir kroşe waffle dikiş battaniyesinin nasıl oluşturulacağını kapsar. Bir bebek battaniyesini örmek yeni başlayanlar için çok eğlenceli ve kolay!

CROCHET WAFFLE DİKİŞ BATTANİYESİ NASIL YAPILIR?

Waffle dikiş örtüsünü kroşe yapmak için, kancadan üçüncü zincirde ve her zincirde sonuna kadar 3 + 4 ve çift kroşe zincirlemelisiniz. Takip etmesi kolay talimatların geri kalanı için eğitici videoyu izleyin. Bu çok sevimli bebek battaniyesini yapmak için kullanılan malzemeler, beğendiğiniz bir iplik rengi, 4,5 mm ve 5 mm boyutlarında bir iğne, bir ölçüm bandı, makas ve ayrıca bir goblen iğnesi.

Blanket İlgili Yazılar:

Sevdiğiniz her tatlı erkek bebek veya kız bebek için unisex modaya uygun tığ işi battaniye yapabilirsiniz.

Crochet Waffle Blanket - Bu ücretsiz video eğitimi, sevimli bir kroşe waffle dikiş battaniyesinin nasıl oluşturulacağını kapsar.  Bir bebek battaniyesini örmek yeni başlayanlar için çok eğlenceli ve kolay!

Kroşe Waffle Dikiş Battaniyesi Üzerine İpuçları

Ama en önemlisi, dikerken aklınızda özel biri varken bu battaniyeyi dikmekten kurtulabilmeniz büyük bir zevk. Tığ işi battaniyeler çok amaçlı en iyi hediyedir! Bebeklerden yeni yürümeye başlayan çocuklara kadar her çocuk modaya uygun ama kızartılmış bir battaniye kullanabilir.

Crochet Waffle Blanket Sided - Bu ücretsiz video eğitimi, sevimli bir kroşe waffle dikiş battaniyesinin nasıl oluşturulacağını kapsar.  Bir bebek battaniyesini örmek yeni başlayanlar için çok eğlenceli ve kolay!

Tığ işi waffle battaniyelerinin yapımı kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda özel kroşe battaniyenizi yapmak için kullanabileceğiniz pek çok renk seçeneği, detay ve kroşe dikiş tasarımları vardır. Örneğin, battaniyenin üzerine düğmeler, çiçekler ekleyebilir veya bir isim dikebilirsiniz.

Tığ işi waffle battaniyeleri zarif görünebilir ve aynı zamanda yumuşak bir his uyandırabilir. Bu kroşe battaniyesi, sonbahar mevsiminde soğuk kazak havası için nihai rahat aksesuardır. Bu waffle battaniyesini dikmek için o kadar heyecanlanacaksınız ki, onu her yere yanınızda taşımak isteyeceksiniz!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu battaniyenin öğreticisi ve fotoğrafları: Şirin’in Kroşe.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir