Home / Örgü Modelleri / Tığ işi battaniyeler ve daha fazlası için puf kabuğu dikişi

Tığ işi battaniyeler ve daha fazlası için puf kabuğu dikişi

Bu video eğitimi, size güzel puf kabuğu dikişi boyunca ve karşılaştığım herhangi bir kroşe deseninin en ilginç dokusuyla yol gösterecek!

PUFF KABUK DİKİŞİ NASIL YAPILIR?

Yapması çok eğlenceli çünkü doku ona 3 boyutlu bir görünüm veriyor ve ne kadar yumuşak oluyor! Deniz kabuğu şekilleri güzel ve çok benzersiz. Bu kabartma kabuğu dikişi için 3 numaralı kanca kullanılmalıdır.

Stitch İlgili Mesajlar:

İşin her iki tarafında da öne çıkar ve yumuşak bir görünüm ve his verir. Bu güzel puf kabuğu dikişini nasıl yapacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Puff Shell Crochet Stitch - Bu video eğitimi size güzel puf kabuğu dikişinde ve karşılaştığım herhangi bir kroşe deseninin en ilginç dokusuyla yol gösterecek!

Puf Kabuğu Dikişi İçin İpuçları

Bu tığ işi modeli muhteşem ve karmaşık görünüyor, ancak öğreticiyi takip ederseniz, bu güzel battaniyenin o kadar karmaşık olmadığını öğreneceksiniz. Bu çok değerli bir kalıptır ve bir bebek battaniyesi gibi birçok kullanım için çarpıcı görünecektir!

Puff Shell Crochet Sided - Bu video eğitimi size güzel puf kabuğu dikişinde ve karşılaştığım herhangi bir kroşe deseninin en ilginç dokusuyla yol gösterecek!

Kullanımlar

Puf dikişi, yeni doğmuş bir bebek battaniyesi için her zaman mükemmeldir. Ayrıca onu kolayca daha büyük bir battaniye boyutuna da dönüştürebilirsiniz, sadece video eğitiminde iyi açıklanan bu muhteşem modeli öğrenin.

Bu kabarık kabuk dikişi, bir bebek battaniyesi için mükemmel çalışır çünkü yumuşak, sıcak ve esnektir, böylece bir bebeği onunla çok kolay bir şekilde sarabilirsiniz. Bebek battaniyesi için şeftali, pembe, sarı veya bebek mavisi gibi hoş açık iplik renkleri kullanılması önerilir.

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz eğitim için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu modelin öğreticisi ve fotoğrafları: Yağmur hobileri.

About admin

Check Also

Büyüleyici Şallar Ücretsiz Örgü Desenleri

Hoş geldiniz güzel insanlar! Bu örgü modelleri için Zarif Dantelli Şal İlkbahar ve sıcak yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir