Home / Örgü Modelleri / Tığ İşi Ananaslı File Çanta Seveceğiniz

Tığ İşi Ananaslı File Çanta Seveceğiniz

İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, tüm yeni başlayanlara denemek için meydan okuduğum benzersiz bir dikiş olan tığ işi ananas ağ torbasının nasıl yapılacağını kapsar Bu büyüleyici aksesuarı örmenin sadece basit değil, aynı zamanda çok eğlenceli olduğunu da öğreneceksiniz!

KROŞE ANANASı NET ÇANTA İÇİN EN İYİ YOL NEDİR?

Bu ananas file çantayı örerken beden değiştirmeyi öğrenmek için videoyu takip etmelisiniz!% 80 pamuk ve% 20 polyesterden oluşan makrome ipliğe ihtiyacınız olacak. Ayrıca 6/0 veya 3.50 mm boyutuna ihtiyacınız var. Ananas ağ deseninin öne çıkması için açık ve canlı renkler kullanmanızı öneririm. Yine de, ananas ağı o kadar şaşırtıcı ki her renkte güzel görünecek.

Çanta İle İlgili Gönderiler:

Tığ işi ananas torbası hakkında daha fazla fikir için okumaya devam edin!

Crochet Pineapple Bag - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, tüm yeni başlayanlara denemek için meydan okuduğum benzersiz bir dikiş olan tığ işi bir ananas ağ torbasının nasıl yapılacağını kapsar !!  Bu büyüleyici aksesuarı örmenin sadece basit değil, aynı zamanda çok eğlenceli olduğunu da öğreneceksiniz!

Ananas ağ çantasını özel yapan şey, herhangi bir mağazada, alışveriş merkezinde ve hatta çevrimiçi ortamda bu kadar benzersiz bir şey bulamamanızdır! Tığ işi ananas torbası, başka hiçbir yerde bulamayacağınız egzotik ve yeni bir havaya sahip.

Crochet Pineapple Bag Sided - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, tüm yeni başlayanlara denemek için meydan okuduğum benzersiz bir dikiş olan tığ işi bir ananas ağ torbasının nasıl yapılacağını kapsar !!  Bu büyüleyici aksesuarı örmenin sadece basit değil, aynı zamanda çok eğlenceli olduğunu da öğreneceksiniz!

Kroşe Ananas Net Çanta Kullanım Alanları

Güzel tığ işi ananas ağ çantası, herhangi bir yaz kıyafetini tamamlayabilecek şık bir aksesuardır. Ağ çantasının tabanını lacivert renkli bir iplikle ve çantanın geri kalanını daha açık mavi tonları ile örmeyi seçebilirsiniz. Ben buna “Denizden ilham alan tasarım” diyorum.

Ananas fileli çantanıza daha tropikal bir his vermek istiyorsanız veya ananas rengini içeren bir ananaslı çanta, portakal, sarı ve bir miktar yeşil gibi renklerle dikmeyi düşünün.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu ağ çantasının eğitimi ve fotoğrafları: Adel el yapımı. Öğreticinin 2. bölümünü burada bulabilirsiniz: Bölüm 2.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir