Temmuzda Noel Örgü ve Kroşe Hediye Fikirleri – Bir Dikişte Anne

by admin

Hey arkadaşlar! Noel hediyelerinize başlamayı düşündünüz mü? İnsanların internette tatil fikirleri ve hediyeleri için her zamankinden daha erken arama yaptıklarını söyleyen bir makale okudum. Sence çoğumuz evde sıkışıp kaldığımız ve ileriyi planlamak için zamanımız olduğu için mi? Mağazaların Noel eşyalarını erken çıkardığını seven insanlardan biriyim! Rahat, sıcak tatil sezonu için bir emiciyim ve bugün Noel hediyeleri için beyin fırtınası yapmanın eğlenceli olabileceğini düşündüm.

İşte şimdi başlayabileceğiniz birkaç hediye fikri, hepiniz Aralık ayında hazırsınız. Hepimizin bildiği gibi, örgü ve kroşe hız sporları değildir, bu nedenle büyük projelere erken başlamak çok önemlidir! Battaniye veya giysi vermeyi planlıyorsanız, bu başlama zamanıdır.

İşte başlıyoruz!

Battaniye

Noel sabahı büyük oohlar ve aahlar istiyorsanız, battaniyeler tam size göre! Zaman, yatırım ve sabır ister. Birisi bir battaniye aldığında, hediyenize sevgi, zaman ve çaba harcadığınızı bilir (umarım bunu bilirler!) İşte blogdaki bazı okuyucuların favorileri. Benim kişisel favorim Winter Cuddler!

You may also like

Leave a Comment