Home / Mevsimlik Örgü / Sevgililer Günü İçin 7 Kalp Örgü Modeli

Sevgililer Günü İçin 7 Kalp Örgü Modeli

Benim 7 Kalp Örgü Desenleri Studio Knit’te tasarlandı! Elbette bu projelerin tamamı sevgi dolu. Her desende, bir sonraki örgü projenizi kolayca yapmanıza yardımcı olacak ücretsiz yazılı talimatlar, örgü tabloları ve video eğitimleri alırsınız.

Ücretsiz örgü desenleri ve video eğitimleri ile Studio Knit'in Popüler Örgü Kalp Desenlerinin Harika Koleksiyonu.

Benim Kablo Kalp Dikiş Kalıbı çok eğlenceli projeler oluşturmak için örülebilen dikey panellerde birbirine kenetlenen bir tasarımdır. Aslında, bu güzel kalpler bir Celtic Cable Heart örme atkı olarak harika görünüyor. Ek olarak, birden fazla panel, herhangi bir boyutta bir örtü oluşturabilir.
Ücretsiz Talimat Alın | Desen E-Kitabı (3,80 $)

Kalp Kablosu Dikişinin yazılı modeli

Kalp Örgü Desenleri Koleksiyonunu İzle


Bu Örgü Kalp Softie Sevgililer Günü için mükemmel bir hızlı örgü hediyesi ve tüm yıl boyunca sevdiğiniz herkese bir hediye! Bu Stockinette Stitch Kalpleri, Jartiyer Dikişindeki ekstra kenarlardan şeklini korur.
Ücretsiz Talimat Alın | Desen E-Kitabı (3,80 $)

Studio Knit ile Örgü Kalpler Desen Kitabı

Bunlar Dantel Kalpler süper tatlı bir örgü dikiş desenidir. Kalp modelimizi oluşturan dantelli delikleri nasıl kolayca açacağınızı öğrenin.
Ücretsiz Talimat Alın | Desen E-Kitabı (3,80 $)

Dantel Örme Kalp Yazılı örgü modeli

Bu Kolay Örme Kalp Kalıbı Jartiyer Dikişinde düz duran tatlı bir şekil oluşturur. Ters çevrilebilir ve yukarıdan aşağıya düz örgü iğneleri üzerine örülür.
Ücretsiz Talimat Alın | Desen E-Kitabı (3,80 $)

Yazdırılabilir Desenli Örme Kalp

Bu tatlıyı seveceksin Mini Dantel Kalp Desen! Hayal edebileceğiniz herhangi bir tasarımı oluşturmak için sıra sıra sevimli küçük kalpler örün. Bu, küçük bir jartiyer dikiş sınırı eklediğinizden emin olduğunuzda kolayca çarpıcı bir örgü atkı oluşturur.
Ücretsiz Talimatları Alın | Desen E-Kitabı (3,80 $)

Örme Mini Kalpler Dantel Yazdırılabilir Desen

Bu çok kolay Kalpli Kare Örgü Dikiş Modeliyeni başlayanlar için mükemmel. Bu örgü ve ters kare, Sevgililer Günü ve tüm yıl boyunca harika. Kareleri birleştirerek kolayca bulaşık bezleri, el bezleri ve hatta bebek battaniyesi yapabilirsiniz.
Ücretsiz Talimat Alın | Desen E-Kitabı (3,80 $)

Örme Kalp Kare Desen

Benim Kelt Kalpli Triko Eşarp Modeli tatlı bir orta seviye projedir. Sevgiyle dolu bir sonraki hediyeniz için birbirine kenetlenmiş Kelt kalplerinin bu güzel dokusunu yaratın.
Ücretsiz Talimat Alın | Yazdırılabilir Eşarp Deseni (2,80 $)

Studio Knit ile Kalpli Triko Eşarp Üzerine Yazılı Desen

YAZDIRILABİLİR KALP ÖRGÜ DİKİŞ DESEN KİTABI

İşimi desteklemek ister misin? Dijitalimi indir “Örgü Kalpler Desen Kitabı” Etsy veya Ravelry en popüler altı kalp tasarımımı sadece 3,60 $ ‘a yaratmak için.

Studio Knit ile Örgü Kalpler Desen Kitabı

STUDIO KNIT’İ ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Umarım bir sonraki örgü projenizde bu Kalp Örgü Modellerinden bazılarını denemek için ilham almışsınızdır. Örgü dikiş desenleri kütüphanemin tamamına göz atın! Daha fazlasını isterseniz, lütfen posta listeme katıldığınızdan emin olun. Benim abone olmak YouTube kanalı Studio Knit bağlantıda kalmamız ve çalışmalarımı ücretsiz olarak desteklememize yardımcı olmanın başka bir kolay yolu.

Sizlere Mutlu Örgü!

Kırmızı Mürekkeple Kristen İmzası

About admin

Check Also

2020’de 34 En İyi Örgü Hediye Fikirleri

Pinterest Kaydet Facebook paylaşımı En İyi 34 Örgü Hediye Fikirim, 2020 yılında en sevdiğiniz örücüler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir