Seveceğiniz Elastik Tığ İşi Terlik

by admin

Bu muhteşem elastik tığ işi terlikler sadece ayakların üşümesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda çok kolay tığ işi yaparlar ve modaya uygundurlar! Çorap kadar rahatlar; Hafif hissederler ve ayakları tamamen kapatırlar ve iyi oturmalarını ve aktiviteleriniz sırasında sabit kalmalarını sağlamak için elastiktirler!

LÜKS ELASTİK KROŞE TERLİKLERİ NASIL YAPILIR?

Elastik kroşe terliklerin bu modeline en çok uyacak bedenler, 6 veya 7 beden olarak da bilinen 36 veya 37 ayakkabı bedenleridir. Ayrıca dikiş ve makas için bir iğneye ihtiyacınız olacak. Bu terlikler için kullanılacak en iyi malzeme 50 gram inci renkli yün, 30 gram bej yün ve yaklaşık 20 gram koyu yeşil kroşe kancasıdır. 54 zincir örerek başlayın ve talimatların geri kalanı için öğreticiye devam edin. Ayrıca 3 mm kroşe kancası kullanıyorsunuz.

Terlik İlgili Yazılar:

Bu ücretsiz video eğitimi size bu tığ işi terliklerin nasıl yapılacağını öğretecek, sadece İngilizce altyazıları açmanız yeterli!

Elastik Dikişli Kroşe Terlikler - Bu muhteşem elastik tığ işi terlikler sadece ayakların üşümesini önlemekle kalmaz, aynı zamanda tığ işi için süper kolaydır ve modadır!  Çorap kadar rahatlar;  Hafif hissederler ve ayakları tamamen kapatırlar ve iyi oturmalarını ve aktiviteleriniz sırasında sabit kalmalarını sağlamak için elastiktirler!

Elastik Kroşe Terlik İçin İpuçları

Tığ işi yapmaya başladığınızda, ayağın tepesinden veya ayak parmaklarından başlamalı ve topuğa kadar ilerlemelisiniz. Son olarak, iki çizginin düğmesinin açılabileceği yanılsamasını vermek için bir çiçeğe kroşe yapın veya kesişme noktasında düğme gibi başka bir dekoratif aksesuar ekleyin.

Elastik Dikiş Kroşe Terlikler Taraflı - Bu muhteşem elastik tığ işi terlikler sadece ayakların üşümesini önlemekle kalmaz, aynı zamanda tığ işi için süper kolaydır ve modadır!  Çorap kadar rahatlar;  Hafif hissederler ve ayakları tamamen kapatırlar ve iyi oturmalarını ve aktiviteleriniz sırasında sabit kalmalarını sağlamak için elastiktirler!

Terliklerinizi başka renklerle süslemekten çekinmeyin! Eğitim videosundaki renkler yerine bu terlikleri yaparken iki veya daha fazla renk kullanabilirsiniz. Daha da iyisi, renkli ve canlı bir hava vermek için alacalı iplikler kullanın. Hatta bu terlikleri eğlenceli bir görünüm için yaparken karışımda simli iplikler de kullanabilirsiniz!

Bu terliklerin yapımının bu kadar harika olmasının nedeni, bakımlarının kolayca yapılabilmesidir. Bu elastik tığ işi terlikler, ev misafirleriniz için son derece rahattır; Her mevsim için en iyi ayak ısıtıcılarını yaparlar, klimanın ayak parmaklarınızı buz küplerine çevirdiği yaz aylarında bile!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu elastik tığ işi terliklerin eğitimi ve fotoğrafları: Atölye çalışması.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment