Home / Örgü Modelleri / Sevdiğiniz Projelerde Kullanabileceğiniz Kolay Örgü Modeli

Sevdiğiniz Projelerde Kullanabileceğiniz Kolay Örgü Modeli

Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu kolay örgü modelini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Tüm zamanların favori örgü projelerini örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

BU KOLAY ÖRME DESENİNDE NASIL UZMAN OLABİLİRSİNİZ?

Bu örgü dikişi çok sıkıdır ve kumaşı çok sıkı ve demetlenmekten alıkoymadan örmek karmaşıktır. Bu nedenle kumaşınızın kıvrılmamasına dikkat edin. Kumaşın kalın olmasını istesek de dağınık bir örgü modelinin gelişmesini istemiyoruz.

Örme İlgili Yazılar:

Bu sıkı dikişi örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçları için okumaya devam edin.

Giysiler İçin Kolay Örgü Dikişi - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu kolay örgü modelini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Tüm zamanların favori örgü projelerini örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Başlamak için ilk sırayı takip ederek başlamalısınız. İkinci olarak, ekstra bir dikiş oluşturmak için dikişler arasında gidin ve üst dikişi soldan sağa kaydırın. Üçüncüsü, daha sonra iki dikişi birlikte çevirmelisiniz. 2. ve 3. satırları tekrarlayın ve örgü deseniniz olsun! Bu kolay örgü modelini en sevdiğiniz örgü projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair fikirler için okumaya devam edin!

Taraflı Giysiler İçin Kolay Örgü Dikişi - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu kolay örgü deseninin nasıl çalışacağını öğrenin!  Tüm zamanların favori örgü projelerini örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Bu Kolay Örgü Modelinin Kullanım Alanları

Bu örgü ilmeğinin benzersiz olmasının nedeni, ürünün ne kadar sıkı ve kalın hale gelmesidir. Bu, pek çok projede kullanabileceğiniz sağlam bir kumaş yapar. Bu niteliklere sahip kumaşlarla takip edebileceğiniz harika bir proje bir kitap kapağıdır! En sevdiğiniz romanlarınızı veya kişisel dergilerinizi / defterlerinizi, değerli eşyalarınızı koruyacağınız kesin olan bu kullanışlı kitap kapağına sarın!

Bu esnek örgü modeli ile siz de örgü tote çanta yapabilirsiniz! Taşıyabileceğiniz tüm kitapları tutacağınızdan emin olabilirsiniz! Cesur bir şeyler giymek istiyorsanız, şık çantanızı tasarlamak ve süslemek için alacalı ipliği bile kullanabilirsiniz.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: MimosdaMalu.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

17+ Seveceğiniz Kablo Örgü Desenleri!

Bu yazıda, seveceğiniz 17+ kablo örgü modelini göreceksiniz! Kablo örmede yeni olabilirsiniz veya deneyimli bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir