Home / Örgü Modelleri / Serbest Tığ Desenli Pratik Güveç Taşıyıcıları

Serbest Tığ Desenli Pratik Güveç Taşıyıcıları

Merhaba ev hanımları! Cadılar Bayramı ve Noel sezonu için heyecanlı mısınız? İkisi de geliyor, bu kesin. Ve hızla geliyorlar! Hava dünyayı griye çevirirken, evi dekore etmenin ve günlük hayatımıza bir renk patlaması eklemenin farklı yollarını düşünüyoruz. Ayrıca mutfakta sıcak yiyecekler pişirmek için bolca zaman harcıyoruz. Bunu akılda tutarak, iki harika tığ işi deseni seçtik. Pratik Güveç Taşıyıcıları zevk almanız için. Ve şüphesiz onlardan zevk alacaksınız! Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki bağlantıların altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Çok Renkli Büyükanne Kare Battaniyeler ve Çocuklar İçin Uyku Maskeleri.

Güveç Taşıyıcısız Tığ Desen

Bu basit ama dahice fikre aşık olacağınızı umuyoruz! Kesinlikle yaptık! Tığ işi güveç taşıyıcısı için bu harika desen, yeni başlayanlar için bile kesinlikle çocuk oyuncağı olacak. En sevdiğiniz renkleri seçin ve devam edin! İplikler size rehberlik edecek!

Seviye: üst başlangıç Yazar: İplikler

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık İplikler buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

Candy Corn Granny Square Free Crochet Pattern

Bu sezon pişirdiğiniz harikaları nereye taşıyacaksınız? Keke Grace’in buna benzer bir tığ işi güveç taşıyıcısı, Şükran Günü ve Noel zamanı için harika bir seçenek, değil mi? Aile kutlamalarına hazırlanmayı çok daha kolay hale getirecek!

Seviye: üst başlangıç Yazar: Keke Grace

Tığ Güveç Taşıyıcı

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık İplik toplumu buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir