Serbest Örgü Desenli Modern Minimalist Atışlar

by admin

Battaniye Örgü Modelleri

Örgü güzellikleri Woolpatterns’e hoş geldiniz! Soğuk mevsimin başında nasılsın? Belki de ücretsiz örgü desenlerinden sonra güncelsiniz Modern Minimalist Atışlar? Gerçekten istisnai olan iki tanesini bulduğumuz için bu çok hoş bir tesadüf olurdu. Bu ne kadar harika? Çok hoş! Sadelikten, harika dokulardan ve nötr renklerden hoşlanıyorsanız, Jessica Reeves Potasz veya Amy Christoffers tarafından yazılan şık bir atış için bir örgü desenini kesinlikle takdir edeceksiniz. Yeteneklerini çok takdir ediyoruz! Bunlara göz atın ücretsiz desenler aşağıdaki linklerin altında ve bizi takip edin Facebook Fanpage ve Pinterest daha yaratıcı fikirler için!

Daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa şu koleksiyonlarımıza göz atın: Dantelli Sarar ve Sonbahar için Büyüleyici Retro Kazaklar.

Modern Dağ Atma Battaniyesi Ücretsiz Örgü Modeli

Bu lapghan boyutunda atış, sonbahar akşamları için mükemmel! Üstelik, dahi Jessica Reeves Potasz’ın modeli oldukça başlangıç ​​dostu ve büyük iğneler kullanırsanız hemen işe yarıyor. Çok uygun, değil mi? Öyleyse ne bekliyorsunuz?

Seviye: üst başlangıç Yazar: Jessica Reeves Potasz

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık İplikler buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

Kedicik Serbest Örgü Modeli

Bir atış için bu basit, tekrarlayan örgü modeli bize oldukça hipnotize edici bir etki veriyor! Minimalist çekiciliğinden büyülenmediniz mi? Süper şık olduğunu düşünüyoruz! Amy Christoffers klasiği yeniden keşfetmeyi seviyor, değil mi? Kuşkusuz her iç mekan, yılın bu zamanında böyle sıcak bir aksesuar kullanabilir.

Seviye: üst düzey başlangıç Yazar: Amy Christoffers

Örme Atma

Orijinal desen ve fotoğraflar mevcuttur açık Berroco buraya. Ravelry hakkında daha fazla bilgi buraya.

You may also like

Leave a Comment