Home / Örgü Modelleri / Puf Dikişi Seveceğiniz Kroşe Şapka

Puf Dikişi Seveceğiniz Kroşe Şapka

İngilizce altyazılı bu video eğitimi, güzel bir puf dikişi kroşe şapkasının nasıl oluşturulacağını kapsar. Çocuklar için unisex moda tığ işi bere yapabilirsiniz!

PUFF STITCH KROŞE ŞAPKA ÇEŞİTLERİ?

Oluşturabileceğiniz çeşitli kroşe şapkalar var! Tığ işi sarkık bir şapkayı bere veya kalın tığ işi bere, bir rengi içte ve diğerini geri dönüşümlü olacak şekilde dışarıda aratabilirsiniz. Bu puf dikişli kroşe şapka, çift taraflı şık bir bere kullanabileceğiniz için sadece çok yönlü değil, aynı zamanda sıcak tutmak için ekstra bir kalınlık elde edersiniz.

Şapkalar İlgili Mesajlar:

Tığ işi şapkalar yapmak çok eğlenceli ve yeni başlayanlar için dikmesi çok kolay!

Puff Stitch Crochet Beanie - İngilizce altyazılı bu video eğitimi, güzel bir puf dikişi kroşe şapkasının nasıl oluşturulacağını kapsar.  Çocuklar için unisex moda tığ işi bere yapabilirsiniz!

Şık Puf Dikiş Kroşe Şapka

Tığ işi puf şapkalar, eşleşen bir kıyafetle zarif görünebilir. Sevimli bir bere, sonbahar mevsiminde soğuk süveter havası için en iyi rahat aksesuarı da yapar. Bu bere şapkayı dikmek için o kadar heyecanlanacaksınız ki, süveter havasını bekleyecek ve bu şık puf dikişi tığ işi şapkayı tamamlayacak kıyafetler planlayacaksınız! Rüzgar kırmızı ve turuncu yaprakları savururken pencerenin yanında kumral bir bere örmekten daha estetik ne olabilir?

Puff Stitch Beanie Sided - İngilizce altyazılı bu video eğitimi, güzel bir puf dikişi kroşe şapkasının nasıl oluşturulacağını kapsar.  Çocuklar için unisex moda tığ işi bere yapabilirsiniz!

Hediye

Ama en önemlisi, bu bere şapkayı dikerken aklınızda özel biri varken dikmekten kurtulabilmeniz büyük bir zevk. Tığ işi bere şapkalar en iyi çok amaçlı hediyedir! Bebeklerden yaşlılara ve bu yaş grupları arasındaki herkes şık ama sıcacık bir bere kullanabilir.

Sadece tığ işi şapkalar yapmak kolay değil, aynı zamanda özel tığ işi bere yapmak için kullanabileceğiniz pek çok renk seçeneği, detay ve kroşe dikiş tasarımı var.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu şapkanın öğreticisi ve fotoğrafları: örgü yolum.

About admin

Check Also

Büyüleyici Şallar Ücretsiz Örgü Desenleri

Hoş geldiniz güzel insanlar! Bu örgü modelleri için Zarif Dantelli Şal İlkbahar ve sıcak yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir