Pandemi Yoluyla Örgü – knitting.today

by admin

Güncellenme tarihi 13 Mayıs 2020

Maalesef sizinle daha önce konuşamadım ama bu salgın yakında bitmeyecek gibi görünüyor ve hala üniversite kliniğimizin ara bakım ünitelerinden birinde gönüllü olarak çalışıyorum. Size en son söylediğim gibi, anesteziyoloji tecrübesi olan tüm tıp öğrencilerini aradılar ve onlardan biri olduğum için yardım etmeyi teklif ettim – ve hala öyleyim.

Okullar önümüzdeki iki hafta içinde daha küçük sınıflarla ve yalnızca yarı zamanlı olarak yeniden açılmaya başlayacak. Kliniğimizde hala Covid-19 hastaları var ama şimdi çok daha az hasta var ve şu ana kadar durumla başa çıkıyoruz. Nasıl gittiğini göreceğiz.

Daha Fazla Ücretsiz Desen

Friday Freebies hala askıya alınmış durumda ancak ayın sonuna kadar ücretsiz olarak sunulan beş yeni model (üçüncü parti) var. Ayrıntılar aşağıda bulunabilir.

Aşağıdaki desenler, Mayıs ayı sonuna kadar mağazada ücretsiz olarak sunulacak:

Size nasıl destek olabilirim

Sizin için yapabileceğim bir şey varsa lütfen çekinmeyin! Şal tasarımı ile ilgili çevrimiçi kurslarımı ücretsiz ve açık hale getirmeyi düşünüyordum … ama bu yeterli olmayabilir.

Şu anda size nasıl yardımcı olabileceğime dair bir fikriniz var mı? Evet ise, lütfen buradan bana bildirin: https://forms.gle/aQSvEiFijbcXjjUx7

Yardım edeceğime söz veremem ama en azından deneyeceğim. Tabi ki!

Desteğinize ihtiyacım var – mümkünse

Şu anda çalışamadığım için (aslında çok çalışıyorum ama maalesef örgü üzerine değil) desteğinizi rica ediyorum. Model veya kitap satın alma konusunda (aşağıdaki kupon kodu) veya aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bize yardımcı olabilirsiniz: paypal.me/jriedeKT.

Kupon kodu “sağlıklı kal“(Tırnak işaretleri olmadan)% 40 indirim uzatıldı ve her ikisinde de geçerli Ravelry ve dükkan ve her zamanki gibi tüm desenlerim ve kitaplarım için.

Teşekkürler ve güvende ve sağlıklı kalın!

Saygılarımla,

Julia <3


18 Nisan 2020 güncellemesi

Bu makaleyi yayınladığımdan neredeyse bir ay önce! Maalesef sizinle daha önce konuşamadım ama bu salgın yakında bitmeyecek gibi görünüyor ve ben epidemiyolojiden daha “gerçek hayat” tıbbına geçtim. Üç haftadan beri üniversite kliniğimizin ara bakım ünitelerinden birinde gönüllü olarak çalışıyorum. Anesteziyoloji tecrübesi olan tüm tıp öğrencilerini aradılar ve ben de onlardan biri olduğum için yardım teklif ettim.

Okullar ve dükkanlar (bakkallar hariç) Mart ortasından beri burada kapalı. Hâlâ kilit altındayız ve görünen o ki hükümetimiz durumu oldukça iyi idare ediyor, zira Almanya söyleyebileceğim kadarıyla en düşük ölüm oranlarından birine sahip. Kliniğimiz meşgul ama (henüz) Covid-19 hastaları ile dolu değil ve şu ana kadar durumla başa çıkıyoruz. Yeterli kişisel koruma ekipmanımız, personelimiz var ve yakın gelecekte böyle kalması için elimizden geleni yapıyoruz.

Nasıl gittiğini göreceğiz.

Teşekkürler ve güvende ve sağlıklı kalın!

Julia <3


Orijinal makale, 18 Mart 2020

İlginç zamanlarda yaşıyoruz gibi görünüyor, değil mi? Belki hepimiz evde güvende ve sağlıklı kalabiliriz ve bir salgına bağlanabiliriz.

Umarım hepiniz iyisinizdir ve benden bir süredir haber alamadığınız için çok üzgünüm ve son zamanlarda Cuma Cuma günleri olmadı.

Ben (çoğunuzun bildiği üzere) Almanya’da tıp öğrencisiyim. İki hafta önce, tüm kurslar bir sonraki duyuruya kadar iptal edildi. Okul pazartesiden beri kapalı, dün tüm kamusal yaşam (dükkanlar (yiyecek malzemeleri hariç), barlar, yüzme havuzları, müzeler, kütüphaneler ve daha fazlası) kapatıldı. İnsanların malzemeye (bakkaliye) ihtiyaçları yoksa veya sözde altyapı kritik işlerde (hemşireler, doktorlar, polis vb.) Çalışmadıkları sürece evde kalmaları tavsiye edilir.

Ben de dahil olmak üzere okulumun tüm klinik öğrencileri arandı ve yerel sağlık sistemimizin çökmesini önlemek için 7/24 çalışıyorlar. Hemşirelere yardımcı oluyoruz, insanları Koronavirüs için test ediyoruz, laboratuarlarda örnekleri değerlendiriyoruz ve kimlerin test edilmesi gerektiğini veya tıbbi yardıma ihtiyacı olduğunu bulmaya yardımcı olan vatandaşlar için yardım hatlarında çalışıyoruz. Şu anda, “eğriyi düzeltmek” ve yeni enfeksiyonları olabildiğince iyi önlemek için epidemiyoloji konusunda şehrimizin halk sağlığı departmanına yardım ediyorum.

Şu anda kalıplar veya kitaplar üzerinde çalışamıyorum ve bu nisan sonuna kadar değişecek gibi görünmüyor.

Bu, aşağıdaki kararlara yol açar:

1. Daha fazla ücretsiz desen mevcut

Evde kalmak zorunda olanlarınız için ücretli kalıplarımdan on tanesini ücretsiz olarak kullanıma sundum. Bunları mağazadan indirebilir ve ücretsiz olarak Ravelry kitaplığınıza ekleyebilirsiniz (bunun nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntılar SSS bölümünde bulunabilir). İndirirken acele etmeyin – bu on kalıp en az 20 Nisan’a kadar ücretsiz kalacak.

Ücretsiz desenler:

  1. Pegantha Parthenon
  2. Aulacodiscus Grevilleanus
  3. Macenta Döngüler
  4. Kristal berraklığı
  5. Gri Sonbahar
  6. İlerleme
  7. Sarıl bana
  8. Stashy Josephine
  9. Andrea
  10. Katedral

Yakın gelecekte bu listeye yeni modeller eklenebilir. Lütfen güncellemeler için önümüzdeki haftalarda sık sık tekrar gelin!

2. Cuma günü ücretsiz ödemeler bir sonraki duyuruya kadar askıya alındı

Cuma Bedava indirimleri bu kriz bittikten sonra da devam edecek. O zamana kadar, lütfen mağazada yukarıda listelenen yeni ücretsiz kalıpların keyfini çıkarın.

Teşekkürler ve güvende ve sağlıklı kalın!

Saygılarımla,

Julia <3

Cuma Hediyelerini Kaçırmayın!

En son içeriğimizi e-posta ile almak için knitting.today’da bize katılın ve bir daha Cuma Freebie’yi asla kaçırmayın

You may also like

Leave a Comment