Home / Örgü Modelleri / Örme Bebek Ceketi Hediye Olarak Yapmak İçin

Örme Bebek Ceketi Hediye Olarak Yapmak İçin

Bu güzel örgü bebek ceketinin nasıl yapıldığını öğrenin! Bu ceket, hayatınızdaki ve küçük çocuklarınızdaki değerli yeni doğan kızlar için en şirin hediyedir.

ÖRME BEBEK CEKETİ YAPMAKLA İLGİLİ İPUÇLARI

Herhangi bir kıyafete uyması için birçok farklı renkte örme ceket yapabilirsiniz. Bu örme ceketin 3 aylıktan bir yaşına kadar bebeklere uyması amaçlansa da, bu ücretsiz video eğitimindeki gibi bazı desenler kesinlikle daha büyük süveter boyutlarına göre ayarlanabilir. Satır ekleyerek ayarlayabilirsiniz. Çocuğunuzun ona ördüğünüz bu duygusal hediye ile büyümesini istiyorsanız bu örme bebek ceketinin güzel bir avantajı. Bunun için ihtiyacınız olan malzemeler, 2 top bebek yün ipliği, 4 düğme ve 3,5 veya 4 numara şişlere ihtiyacınız var.

İlgili Mesajları Örgü:

Seçtiğiniz dilde altyazılı bu ücretsiz video eğitimini takip ederek mükemmel örme ceketi yapın.

Örgü Bebek Ceketi - Bu güzel örgü bebek ceketini nasıl yapacağınızı öğrenin!  Bu ceket, hayatınızdaki ve küçük çocuklarınızdaki değerli yeni doğan kızlar için en şirin hediyedir.

Örme Bebek Ceketinizi Süsleyin

Bu şirin örgü ceketi daha gösterişli ve özgün kılmak için düğme yerine sol üst bölgeye örme çiçek gibi birkaç aksesuarla süsleyebilir, süveter bağını ip ile yapabilirsiniz. Ayrıca eğitim videosunda olduğu gibi ceketin sol tarafına kırmızı örgü bebek ceketi yapabilir ve 3 farklı renkte örgü gül ekleyebilirsiniz. Herhangi bir tasarım, yine de herhangi bir çocuk için rahat bir örme ceket yapacak!

Örgü Bebek Ceketi Taraflı - Bu güzel örgü bebek ceketini nasıl yapacağınızı öğrenin!  Bu ceket, hayatınızdaki ve küçük çocuklarınızdaki değerli yeni doğan kızlar için en şirin hediyedir.

Kullanımlar

Örme ceket tasarımı, özel bir durum için şık bir kıyafete mükemmel bir katkı sağlar. Bebeklerin ihtiyaç duyduğu ekstra sıcaklık ve rahatlık için kolsuz yelek benzeri bir ceket yapmaya veya kolluklar eklemeye karar verebilirsiniz. Gerçekten de, örme ceket için başka herhangi bir tasarım, herhangi bir kıyafet için de aynı şekilde işe yarayacaktır.

Bu örme ceket çocuklar veya bebekler için tasarlandığından, hafif ve mutlu renkler şiddetle tavsiye edilir. Süveterin kalitesi ve sunumu açısından da ince pamuk ipliği kullanmalısınız.

Torununuz, yeğeniniz veya kızınız için bir örme ceket yaptıktan sonra, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz! Çocuğunuzun büyüdüğü zaman için ayarlamalar yapmanız gerektiğinde bile, örme ceket eğlenceli ve kullanımı kolaydır!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu ceketin eğitimi ve fotoğrafları: Örgü Örme.

About admin

Check Also

Ribbed Smith’in Şapkasız Örgü Modeli

Bu Nervürlü Smith’in Şapkası, bu özel kalın ve çapraz görünümüyle ailenin tüm üyeleri için harika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir