Home / Örgü Modelleri / Örme Bebek Ayakkabıları Hediye Olarak Yapılır

Örme Bebek Ayakkabıları Hediye Olarak Yapılır

Örme bebek ayakkabıları en şirin şeylerdir ve yapımı çok kolaydır, bu yüzden örgü yeni başlayanlar için üstlenilmesi harika bir proje! Bu eğitim, mükemmel örgü ayakkabıların nasıl yapıldığını öğrenmenize yardımcı olacaktır.

BU ÖRME BEBEK AYAKKABININ YAPILMASI İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

Öncelikle örme bebek ayakkabınız için en iyi ipliği seçmelisiniz ve% 55 akrilik ve% 45 pamuk içeren 230 gram ipliği şiddetle tavsiye ediyorum. Ayrıca 3,5 mm’lik bir örgü iğnesine ve beğeninize göre incilere, düğmelere veya diğer süs süslerine ihtiyacınız olacak.

Ayakkabı ile İlgili Gönderiler:

Bu örgü bebek ayakkabılarını yapmak için sadece benzersiz bir dikiş kullanılır, bu nedenle örgü yeni başlayanlar için harika bir projedir.

Ayakkabınızın hangi beden olması gerektiğini örmeye başlamadan önce de karar vermelisiniz. Ayak parmaklarınızın kaç inç olmasını istersiniz? Topuk ve ayak bileği ne olacak? Baldırın kaç santim yukarısında ayakkabıların yükselmesini istiyorsun? Kararınızı vermek için, ayakkabının bu kısımlarına rahatça sığması için gereken dikiş sayısını belirlemelisiniz.

Örme Bebek Ayakkabı Bedenleri

Bu ayakkabılar çok rahat ve soğuk kış ayları için çok sıcak. Bebek ayakkabılarının yaş grubu 3 ila 12 ay arasındadır, ancak çocuklar ve yetişkin ayakkabıları için de daha büyük bedenleri kolayca örebilirsiniz. Videonun altında 0-3 aylık, 3-6 aylık ve 6-9 aylık ayakkabı bedenleri için özel örgü talimatları bulunmaktadır.

Fikirler

Bu örme ayakkabılar yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza veya hayatınızdaki herhangi bir tatlı çocuğa çok güzel görünecek! Bu büyüleyici örgü ayakkabılar, özel bir durum için şık bir kıyafetle de güzel görünüyor. Beyaz, açık pembe veya bebek mavisi örme çocuk ayakkabıları, ilk doğum günleri ve diğer eğlenceli günler için çok güzel.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu ayakkabıların eğitimi ve fotoğrafları: Sevginin Örgü Sanatı.

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir