Home / Mevsimlik Örgü / Örgü İğne Noktası Koruyucularla Hataları Önleyin

Örgü İğne Noktası Koruyucularla Hataları Önleyin

Örgü İğnesi Ucu Koruyucular, devam eden işlerim için dikişlerimin güvenli bir şekilde yerinde kalmasına yardımcı olur. Kendi kendime almam biraz zaman aldı ve şimdi örme işimi bıraktıktan sonra ekstra bir güvenlik hissine sahibim. Bu küçük dikiş durdurucuların eklenmesi, dikişleri iğnelerinizde güvenli bir şekilde tutarak örgü hatalarını önlemeye yardımcı olur.

Daha Fazla Örgü Aleti Fikri Alın>

Örgü İğnesi Ucu Koruyucular örgü hatalarını önlemeye yardımcı olur


SAAT ÖRME İĞNESİ DURDURUCULAR VBU NEDENLE


DÜŞEN İĞNELERDEN ÖRGÜ DİKİŞLERİ NASIL TUTULUR

Studio Knit ile Dijital Sıra Sayaç ile Örme

En son Tumbling Blocks Battaniyemi örerken uzun yuvarlak iğnelerimi özenle yere koyuyordum. Her seferinde kendimi aile üyelerine örgüme dokunmamalarını hatırlatırken buldum ve yer çekiminin o değerli dikişlerimden uzaktayken dairesel iğnelerimden kaymamasını diledi. Evet, örgü alet çantama ekleme ve sonunda dikişlerin iğnelerimden kaymasını önlemek için bazı Dikiş Durdurucuları alma zamanının geldiğini fark ettim.

Neden bekledim Şarap mantarları veya kulak tıkaçları gibi kendi Örgü İğnesi Dikiş Koruyucunuzu yapmak için kurnazca hileler olduğunu biliyorum. Ama biz şarap içmiyoruz ve arkadaşlarımdan birkaç tane istemeyi unutup durdum. Ve şimdi karantina sırasında, başkalarıyla dışarıda yemek yemek yakın zamanda olmayacak, bu yüzden harekete geçme zamanı gelmişti!

Nihayet bu sete sahip olduğum için çok mutluyum! Benim akımım Fantezi Elmas Dikiş desen bu kaygan metal örgü iğnelerinden düşmekle tehdit ediyordu. Şimdi dikişlerin kaymayacağından emin olarak onları bir süreliğine yere bırakabilirim!

Örgü İğne Ucu Koruyucular


EN İYİ ÖRME İĞNE KORUYUCULARINI NEREDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ

Farklı Örgü İğnesi Stoper stilleri vardır ve hangisini seçerseniz seçin, örme parçanız için ekstra küçük bir hayat sigortası yatırımı gibidir. Satın aldığım tıpalar sevimli küçük bir kutuda geliyor ve on doların biraz altındaydı. Yerel iplik mağazanız genellikle küçük örgü fikirleri taşır ve yerel olarak tıpa satın almak ilk tercihimdir.

Bununla birlikte, kişisel olarak bir süredir alışveriş yapmadım, bu yüzden örgü koleksiyonunuza eklemek için Amazon’da şu anda mevcut olan seçeneklerden üçünü burada bulabilirsiniz.

Bir Amazon Associate olarak, uygun satın alımlardan para kazanıyorum.

1 – HEIRTRONIC’den Koni Şekilli Çok Renkli Örgü İğneleri Nokta İşlemcileri

Bu kauçuk tıpalar, 0 ila 15 ABD örgü iğneleri arasında değişen örgü iğneleri için hem büyük hem de küçük boyutlarda gelir. Kullanışlı bölme kutusunda 28 toplam tıpa vardır.

Heirtronic'ten Bölmeli Kutulu Örgü İğneleri Nokta Koruyucular_____

2 – ZH’den Disk Şeklinde Renkli Dikiş Tıkaçları

Ayrıca 10 doların biraz altında fiyatlandırılan bu küçük lastik diskler, 0 ile 10 US arasında değişen iğneler için örgü dikişlerinin güvenli bir şekilde yerinde kalmasına yardımcı olur.

ZH Örgü İğne Noktası Tıpaları_____

3 – Clover’dan Yuvarlak Örgü İğne Ucu Koruyucuları – Küçük ve Büyük

Yukarıdaki tıpaları Dairesel İğnelerinizde kullanabilirsiniz, ancak Clover ayrıca yuvarlak örgü yaparken özel olarak bir set tasarlamıştır. Her durdurucu, iğneleri yaymadan saklamak için her iğneyi yerleştirmek için boşluğa sahiptir. İki farklı boyut varyasyonu ayrı satılır. Küçük 0-8 ABD ve Büyük 8-15 ABD.

Clover'dan Büyük Yuvarlak Örgü İğneleri için Örgü İğne Ucu Koruyucular


STUDIO KNIT’İ ZİYARET ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Umarım bu farklı Örgü İğne Noktası Koruyucularla ilgili incelemem satın alma kararlarınızı verirken size yardımcı olmuştur. Ücretsiz dikiş desenleri kütüphanemin tamamına göz atın! Daha da güzel örgü fikirleri istiyorsanız, lütfen mail listeme katıldığınızdan emin olun. Benim abone olmak YouTube kanalı Studio Knit bağlantıda kalmamız ve çalışmalarımı ücretsiz olarak desteklememize yardımcı olmanın başka bir kolay yolu.

Kristen McDonnell Studio Örgü

Sizlere Mutlu Örgü!

Kristen of Studio Knit

Studio Örgü Posta Listeme Katılma Düğmesi

Dikişleri yerinde tutmak için Örgü İğneleri Nokta Koruyucular

About admin

Check Also

Anma Günü için Haşhaş Çiçeği Örgü Modeli

Pinterest Kaydet Facebook paylaşımı Bu Gelincik Çiçeği Örgü Modeli, eğlenceli bir hızlı örgüdür. Bu tatlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir