Örgü Bere Eğitimi Seveceksiniz

by admin

Bu örgü bere öğreticisi, farklı yaş grupları için güzel bir bere yaratmayı kapsar. Örme bere yapmak çok eğlenceli ve yeni başlayanlar için dikmesi çok kolay!

BEANIE ÖRME EĞİTİMİNDE KULLANILAN MATERYALLER?

160 gr ince iplik yüne veya 50-60 metreye ihtiyacınız olacak. Tabanlar dairesel olmalı ve baretin başa daha kolay yapışmasını sağlamak için ½ ”elastik eklemelisiniz. Bu örme bere, çift taraflı şık bir bere kullanabileceğiniz için sadece çok yönlü değil, aynı zamanda sıcak tutmak için ekstra bir kalınlık elde edersiniz. Bir örgü boyutu 54-57 cm çoğu yetişkine uyar ve toplam uzunluk 33 cm’dir.

Beanies İlgili Yazılar:

Herkes için üniseks modaya uygun bir bere yapabilirsiniz.

Örme Beanie Eğitimi - Bu örgü bere öğreticisi, farklı yaş grupları için nasıl güzel bir bere oluşturulacağını kapsar.  Örme bere yapmak çok eğlenceli ve yeni başlayanlar için dikmesi çok kolay!

Örme kasketler, uyumlu bir kıyafetle zarif görünebilir. Sevimli bir bere, sonbahar mevsiminde soğuk süveter havası için en iyi rahat aksesuarı yapar. Bu bere dikmek için o kadar heyecanlanacaksınız ki, süveterin havasını bekleyecek ve bu şık bere iltifat etmek için kıyafetler planlayacaksınız! Rüzgar kırmızı ve turuncu yaprakları savururken pencerenin kenarına kumral bir bere örmekten daha estetik ne olabilir?

Ama en önemlisi, dikerken aklınızda özel biri varken bu bere dikmekten kurtulabilmeniz büyük bir zevk. Örme kasketler en iyi çok amaçlı hediyedir!

Örme Beanie Eğitimi Taraflı - Bu örgü bere öğreticisi, farklı yaş grupları için nasıl güzel bir bere oluşturulacağını kapsar.  Örme bere yapmak çok eğlenceli ve yeni başlayanlar için dikmesi çok kolay!

Varyasyonlar

Bu eğitimdeki örgü bere sadece yapmak kolay değil, aynı zamanda özel bere yapmak için kullanabileceğiniz pek çok renk seçeneği, detay ve örgü dikiş tasarımı var. Bere ya da bir rengi içte, diğerini dışta olacak şekilde tersine çevrilebilir kalın örgü bere için huysuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hatta rengarenk ipliklerden bir gökkuşağı bere bile yapabilirsiniz veya video eğitiminde olduğu gibi örme bereinizin üzerine bir pon pon ekleyebilirsiniz. Ne kadar sevimli ve şık!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu bere için öğretici ve fotoğraflar: LaNa / Şık örgü.

You may also like

Leave a Comment