Öğrenmeniz Gereken Kazak Örme Dikişi

by admin

Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu harika kazak örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu dar modeli örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

BU KAZAK ÖRME DESENİNİ NASIL KAZANIRSINIZ?

Video talimatlarını dikkatlice izlerseniz, bu kazak örgü dikişi basittir! Temel desen, katları ikiye sahip 16 dikiştir Bu desen örme bir şal, hırka, fular veya ceket için mükemmeldir! Her zaman eğlenceli olan herhangi bir iplik rengini veya alacalı ipliği kullanabilirsiniz!

Örme İlgili Yazılar:

Tüm zamanların en sevdiğiniz örgü aksesuarlarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Sweater Knit Stitch - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu harika kazak örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu dar deseni örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Bu kalıp ilk başta zor görünebilir, ancak takip ederseniz çok basittir! Bu örgü modelini en sevdiğiniz örgü projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair fikirler için okumaya devam edin! Bu kazak örgü dikişinin benzersiz olmasının nedeni, ürünün ne kadar sıkı ve kalın olmasıdır. Bu, pek çok projede kullanabileceğiniz sağlam bir kumaş yapar.

Süveter Örgü Dikiş Taraflı - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu harika kazak örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu dar modeli örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Triko Örme Dikişinin diğer kullanımları

Bu niteliklere sahip kumaşlarla takip edebileceğiniz harika bir proje bir kitap kapağıdır! En sevdiğiniz romanlarınızı veya kişisel dergilerinizi / defterlerinizi, değerli eşyalarınızı koruyacağınız kesin olan bu kullanışlı kitap kapağına sarın!

Ayrıca bu esnek örgü dikişi ile örme bir tote çanta da yapabilirsiniz! Taşıyabileceğiniz tüm kitapları tutacağınızdan emin olabilirsiniz! Cesur bir şeyler giymek istiyorsanız, modaya uygun çantanızı tasarlamak ve süslemek için alacalı ipliği bile kullanabilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz ders için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Örücü Kiran.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment