Öğrenmeniz Gereken Kabarık Kroşe Dikiş

by admin

Güzel bir kabarık kroşe dikişi öğrenmek için bu öğreticiyi izleyin! Bu kroşe puf dikişi, karşılaştığım tüm kroşe desenlerinin en ilginç dokusuna sahip!

PUFFY CROCHET DİKİŞİ YAPMAK İÇİN İPUÇLARI

Bu muhteşem kabarık kroşe dikişi yapmak için kaliteli bir ipliğe ve 3 mm-4 mm kroşe kancasına ihtiyacınız var. Videoda görülen kare şekil yerine kalp şeklinde veya oval bir kare yapmak için tığ deseninizle de uğraşabilirsiniz.

Stitch İlgili Mesajlar:

Desenin değiştiği harika bir 3 boyutlu görünüme sahiptir. Bu puf dikişini tığ işi proje maceralarınızın çoğunda deneyebilirsiniz.

Kabarık Dikiş - Hoş bir kabarık kroşe dikişi öğrenmek için bu öğreticiyi izleyin!  Bu kroşe puf dikişi, karşılaştığım herhangi bir kroşe deseninin en ilginç dokusuna sahip!

Puf dikişi her yaş grubu için şık ve mükemmeldir! Bu nedenle tığ işi puf örgülü desen projelerinizi yaparken bir çok yaratıcı olanağı yakalayabilirsiniz!

Kabarık Dikiş Taraflı - Güzel bir kabarık tığ işi dikişi öğrenmek için bu öğreticiyi izleyin!  Bu kroşe puf dikişi, karşılaştığım tüm kroşe desenlerinin en ilginç dokusuna sahip!

Bu Kabarık Tığ Dikişi Kullanacak Projeler

Puf desenini kullanarak oluşturabileceğiniz sayısız benzersiz tığ işi projesi var! Sıcak bir bebek battaniyesi yapmanın yanı sıra, kış için sıcak bir fular, şapka, kazak veya en havalı 3D yastık kılıfı yapmak için puf desenini kullanabilirsiniz!

Diğer

Bu desen karmaşıktır, ancak videodaki adımları tam olarak izlerseniz, sadece onu yaparken çok eğlenmekle kalmaz, aynı zamanda tığ işi hakkında da çok şey öğrenirsiniz. Bu havalı kabarık kroşe dikişi desenleri değiştirerek yaparken eğlenin ve tığ işi sanatını kesinlikle takdir edeceksiniz.

Benimle tığ işi yaptığın için teşekkür ederim. Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın!

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: yoyo kroşe.

You may also like

Leave a Comment