Modern Tığ Battaniye Modelleri – Anne In A Stitch

by admin

Dışarıda çok fazla tığ işi battaniye modeli var, ancak bugün blogdaki en sevdiğim modern desenlerden bazılarını paylaşmak istedim. Bunlardan bazılarını yapmak diğerlerinden daha hızlıdır, ancak her birinin benzersiz bir güzelliği ve stili vardır. Tığ işi battaniyeler, 70’lerden bu yana uzun bir yol kat etti (bu arada ben de aynı derecede sevdiğim). Bir battaniyeyi örmek için can atıyorsanız işte bazı modern, güzel seçenekler. (Serbest desene gitmek için resme tıklamanız yeterlidir)

Doku, dikiş işi ve rahatlıkla dolu nihai örnekleyici battaniyesi.
Hem bayanlar hem de erkekler için işe yarayan klasik, kamp battaniyesinden ilham alan bir atış. Muhteşem balıksırtı dikişi, bunun neredeyse örülmüş veya dokunmuş gibi görünmesini sağlar.
Bobble’lar ve çılgın yumuşak iplikler bunu yetişkinler için harika kılar, ancak bebekler ve küçük çocuklar için de mükemmeldir.
Blogdaki en popüler battaniyelerden biri olan bu kusma, hızlı ve kolay bir şekilde çalışır.
Bu model gerçekten bir hedeftir. Son dakika hediye vermek için mükemmel!
Büyükanne dikişi her zamanki gibi modern ve bu battaniyenin olabildiğince modern bir vintage havası var.
Yeni bir dikiş denemek istiyorsanız, bu battaniyenin üzerindeki güzel çapraz elmaslardan başka bir yere bakmayın.
Güzel, klasik tarzda bir atış yapmak için eğitim videosunu izleyin.

Tığ işi battaniyelerden hoşlanır mısınız? Büyük projeler oldukları için biraz zaman ve özveri alsalar da bence süper kullanışlı ve eğlenceli. Umarım bu modern seçenekleri incelemekten zevk almışsınızdır. Mutlu battaniye yapımı!

XO,

Jessica

You may also like

Leave a Comment