Kroşe Fan Dikişi Seveceğiniz Bordür

by admin

Bu güzel tığ işi fan dikişi bordürü, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir projedir. Dekorasyon için tığ işi kenarlığı kullanan fikirler için okumaya devam edin.

TIĞ FAN DİKİŞ BORDÜRÜ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

Bu kroşe bordürünü mükemmel bir şekilde tasarlamak için 2,25 mm çelik bir kanca ve hafif bir iplik kullanmalısınız. Videoda kullanılana benzeyen 2,50 mm ve kroşe ipliği de kullanabilirsiniz. Sınırın bitmiş uzunluğu size kalmış. Bu kroşe fan dikiş sınırını kullanmak için pek çok neden var. Çoğunlukla kazak, şapka, eldiven, çanta ve çok daha fazlası gibi tığ işi projelerinde dekoratif bir ürün olarak kullanılır.

Çiçeklerle İlgili Gönderiler:

Bu tığ işi kenarlığın nasıl yapıldığını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Kroşe Fan Kenarlığı - Bu güzel kroşe fan dikişi, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir projedir.  Dekorasyon için tığ işi kenarlığı kullanan fikirler için okumaya devam edin.

Atkılar ve battaniyeler en popüler kroşe bordür projelerinden bazılarıdır. Bu yinelenen dairesel desene benzeyen bir şal için tığ işi fan dikiş bordürü bile yapabilirsiniz. Bu sınırı uygulamanın daha da yaratıcı yolları var! Bu muhteşem bordür tasarımını kullanarak yaz için şeffaf bir tığ işi üst yapabilirsiniz! Tığ işi bordürle harika görünecek bir başka yazlık üst, bir askılı üst!

Tığ işi Fan Kenar Tarafı - Bu güzel kroşe fan dikişi, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir projedir.  Dekorasyon için tığ işi kenarlığı kullanan fikirler için okumaya devam edin.

Crochet Fan Stitch Border’ın diğer kullanımları

Kıyafetlerin yanı sıra, fan dikişi bordürünü kullanarak süsleyebileceğiniz başka benzersiz projeler de var! Kenarlığı bir çiçek kavanozunun etrafına sarabilir veya peçete halkası olarak kullanabilirsiniz.

Koyamayacağınız bir roman için şık bir yer imi yapmak için bile kullanabilirsiniz! Tığ işi kenarlık için fikirler sonsuzdur, bu yüzden bugün sinirli askılı üstünüzü, peçete halkalarınızı ve yer imini örmeye başlayın!

Deneyebileceğiniz çok daha fazla kenar deseni var! Bir puf dikişi çiçeği veya lacey fiyonklar veya daha basit kenar desenleri gibi canlı tığ işi desenleri yapabilirsiniz.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu sınırın öğreticisi ve fotoğrafları: mk.ot. zeytin.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment