Kolayca Yapabileceğiniz Tığ Işi Bebek Elbisesi

by admin

Hayatınızdaki herhangi bir özel çocuk için bu güzel tığ işi bebek elbisesini yapın. Bu güzel bebek elbisesini nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

BU CROCHET BEBEK ELBİSESİ NASIL YAPILIR?

Başlamak için, bordo kırmızısı rengi gibi seçtiğiniz bir iplik rengini alın. Çiçek ve kenar işlemeleri için beyaz ve yeşil gibi diğer renkleri almayı unutmayın. Bu tığ işi elbiseyi yapmak için yün 4 kat (200 gram) ve 3 mm kroşe kancaya ihtiyacınız olacak. Bu malzemeler, bu kabarık deseni ve muhteşem lacey çelenk boyun bölgesini bir araya getirmenize yardımcı olacaktır.

Elbise İlgili Mesajlar:

Bu tığ işi bebek elbisesi tığ işi yapmak çok kolay ve eğlenceli, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz!

Tığ Bebek Kız Elbisesi - Hayatınızdaki herhangi bir özel çocuk için bu güzel tığ işi bebek elbisesini yapın.  Bu güzel bebek elbisesini nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Bu Tığ Bebek Elbisesinin Boyutları

Her yaş grubu için önerilen bedenler videonun altında açıklanmıştır. İşte bunlar: 0-3 ay arası: genişlik 9 inç ve uzunluk 12-13 inç. 6 ay boyunca: genişlik 10 inç ve uzunluk 15-16 inç. 1 yıl için: genişlik 11 inç ve uzunluk 18 inç; ve 2 yaşındakiler için: genişlik 11,5 inç ve uzunluk 20-21 inç.

Tığ Bebek Kız Elbisesi Taraflı - Hayatınızdaki herhangi bir özel çocuk için bu güzel tığ işi bebek elbisesini yapın.  Bu güzel bebek elbisesini nasıl yapacağınızı öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Ancak bu tığ işi bebek elbisesi, yapıldığı sıcacık iplik malzemesinden dolayı kış ve ilkbahar aylarında da hoş ve sıcacıktır. Bu elbise, herhangi bir durum için birçok şekilde şekillendirilebilir. Parkta bir gezinti yapmak veya değerli çiçek bebeği giydirmek için iyi çalışıyor.

Hatta elbisenin tamamını sadece bir renk dikebilir ve onu çiçeklerle veya fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Bu tığ işi bebek elbisesi tek beden herkese uyar. Tarzınız ve deseniniz ne olursa olsun, bu özel el işi tığ işi elbiseyi alan kişi kesinlikle onu sevecek ve çarpıcı görünecek!

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu elbisenin öğretici ve fotoğrafları: Takı ve Kroşe Ürünleri. Burada Bölüm 2.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment