Kolayca Yapabileceğiniz Tığ İşi Bebek Elbise Seti

by admin

Tığ işi bebek elbise setinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu sevimli video eğitimi İngilizce altyazılı olarak izlenebilir. Bu bebek elbiselerinin yapımıyla ilgili bedenler ve ipuçları için okumaya devam edin.

ŞARJ TIĞLI BEBEK ELBİSE SETİ NASIL YAPILIR?

Bu büyüleyici kroşe setini yapmak için her biri 100 gr olmak üzere her renkten iki top yün kullanılır. Ayrıca hırka makası, goblen, dikiş iğnesi, pembe dikiş ipliği kroşe kancaları için 2 mm veya 2,5 mm, pembe 07 mm saten kurdele, her ayakkabı için 40 cm ve hırka için 84 cm olmak üzere 5 düğmeye ihtiyacınız vardır.

Çiçeklerle İlgili Gönderiler:

Videonun ilk yarısı tığ işi elbise veya hırka yapmayı öğretirken, videonun ikinci yarısı da tığ işi patik ve bere yapmayı öğretir.

Crochet Baby Dresses - Bu sevimli video eğitimi, tığ işi bebek elbise setinin nasıl yapıldığını öğrenmek için İngilizce altyazılı olarak izlenebilir.  Bu bebek elbiselerinin yapımıyla ilgili bedenler ve ipuçları için okumaya devam edin.

Ayrıca patiklerinizin hangi beden olması gerektiğine de karar vermelisiniz. Ayak parmaklarınızın kaç inç olmasını istersiniz? Topuk ve ayak bileği ne olacak? Buzağıdan kaç santim yukarıda patiklerin yükselmesini istiyorsun? Kararınızı vermek için, patiklerin bu kısımlarına rahatça sığması için gereken dikiş sayısını belirlemelisiniz.

Tığ İşi Bebek Elbiseleri Taraflı - Bu sevimli video öğretici, tığ işi bebek elbise setinin nasıl yapıldığını öğrenmek için İngilizce altyazılı olarak izlenebilir.  Bu bebek elbiselerinin yapımıyla ilgili bedenler ve ipuçları için okumaya devam edin.

Neden bu Tığ İşi Bebek Elbise Seti yapıyorsunuz?

Bu örgü patikler oldukça rahat ve soğuk kış ayları için oldukça sıcak. Bebek patiklerinde yaş grubu 3 ila 12 aydır. Bu büyüleyici örgü patikler, özel bir durum için şık bir kıyafetle de güzel görünüyor.

Beyaz, açık pembe veya bebek mavisi örme çocuk patikleri, ilk doğum günleri ve diğer eğlenceli günler için çok güzel.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu bebek elbisesinin öğretici ve fotoğrafları: Shirley Marques Kroşe. İşte eğiticinin ikinci kısmı: Bölüm 2.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment