Home / Örgü Modelleri / Kolayca Yapabileceğiniz Tığ Granny Kare Motifleri

Kolayca Yapabileceğiniz Tığ Granny Kare Motifleri

Bu ücretsiz video eğitimi size klasik bir çiçek granny kare motifinin nasıl örüleceğini gösterecek. Ek yaratıcı büyükanne kare tığ işi fikirleri için makaleyi okumaya devam edin!

GÜZEL BİR CROCHET GRANNY KARE MOTİFİ NASIL YAPILIR?

Bu özel granny kare motif için kullanılacak en iyi iplik 50 gram / 169m / 185 yard merserize pamuk ipliği ve ABD boyutunda 2,7 mm veya C / 2 veya Kanada / İngiltere boyutunda 12 boyutudur. Meydanların içinde muhteşem renkli daireler oluşturmak için sihirli bir yüzük ile başlayıp tek ve çift kroşe teknikleriyle devam etmelisiniz.

Kareler İlgili Gönderiler:

Bu tığ işi büyükanne kare motif deseni, tığ işlemede ikonik ve popüler bir motiftir. Yapabildiğiniz kadar çok benzersiz stil, renk ve dikiş dahil edebileceğiniz bir modeldir. Temel kroşe karesinde sadece küçük bir ince ayar bile üründe tüm farkı yaratır.

Crochet Granny Square Pattern - Bu ücretsiz video eğitimi, klasik bir çiçek granny kare motifini nasıl tığ işi yapacağınızı gösterecektir.  Ek yaratıcı büyükanne kare tığ işi fikirleri için makaleyi okumaya devam edin!

Crochet Granny Square Motifinin Kullanım Alanları

Bu muhteşem tığ işi büyükanne kare motifleri, herhangi bir ünlü durum için klasik bir hediye yapar. Öğreticide olduğu gibi aynı kalıbı takip edersiniz ve İngiltere’deki kare bir desenin ortasında on iki yaprak çiçeği yaparsınız. Veya aşağıda açıklanan birçok yaratıcı fikirden birkaçını takip edebilirsiniz!

Crochet Granny Square Pattern Sided - Bu ücretsiz video eğitimi, klasik bir çiçek granny kare motifini nasıl tığ işi yapacağınızı gösterecektir.  Ek yaratıcı büyükanne kare tığ işi fikirleri için makaleyi okumaya devam edin!

Bir bebek partisi veya ilk doğum günü kutlaması için, tığ işi maymun desenli büyükanne kare motifi yapabilirsiniz. Tatillerde, Noel için süs tasarımlarını içeren bir büyükanne kare deseni yapabilirsiniz.

Bir ağaç veya kar taneleri yapabilir veya bu orijinal tasarımı koruyabilirsiniz. Bu güzel tatil poinsettia çiçeklerine benzemesi için çiçeğin rengini parlak kırmızıya çevirin.

Büyükanne kare motifli bir şal, atkı veya battaniye bile yapabilirsiniz! Tamamlanmış kare desenlerinizden dördünü alın ve bunları birbirine dikin! Bu tasarım, Meksika’da ortaya çıkan kağıt kesme sanatından esinlendiği için hafif ve dantelli desenler için harika çalışıyor.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu öğreticinin öğreticisi ve fotoğrafları: ÖRME Dersleri Litke Tatyana.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir