Kolayca Yapabileceğiniz Tığ Çilek Sepeti

by admin

İngilizce altyazılı bu adım adım ücretsiz video eğitimini izleyerek bu güzel ve eşsiz tığ işi çilek sepetini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Nasıl yapılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin!

BU CROCHET STRAWBERRIES SEPETİNE NASIL UZMAN OLURSUN?

Videonun adım adım sağladığı video talimatlarını dikkatlice izlerseniz bu tığ işi modeli basittir! Bu sevimli sepetler boyuta göre değişir ve daha büyük veya daha küçük bir sepeti tığ işi yapmak için iğne boyutlarını değiştirmeniz gerekir.

Sepet İle İlgili Gönderiler:

Bu çarpıcı parçaları nasıl kullanacağınıza dair ipuçları için okumaya devam edin!

Tığ Çilek Sepeti Dekoru - İngilizce altyazılı bu adım adım ücretsiz video eğitimini izleyerek bu güzel ve benzersiz tığ işi çilek sepetini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Nasıl yapılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin!

Akrilik iplik bu sepetler için en iyisidir çünkü yıkanabilir! Bu kroşe çilek sepetleri için 3 farklı yeşil renkli iplik ve kırmızı renkli iplik kullanıldı! İşlemeli çilek tohumlarını temsil etmek için boncuklar da kullanabilirsiniz! Bu harika sepetleri yapmak için 3,5 milimetrelik bir kroşe kancası kullanılır.

Crochet Strawberries Basket Sided - Bu güzel ve eşsiz tığ işi çilek sepetinin nasıl çalışacağını, bu adım adım ücretsiz video eğitimini İngilizce altyazılı izleyerek öğrenin!  Nasıl yapılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin!

Tığ Çilek Sepetinin Kullanım Alanları

Bu tığ işi çilek sepetleri çeşitli durumlar için mükemmeldir! Paskalya ya da baharın ilk günü gibi tatiller, birçokları tarafından kutlandığı gibi, bu sevimli küçük sepetlerle daha renkli ve eğlenceli olabilir.

En sevdikleri oyuncakları, toplanan çiçekleri, paskalya yumurtalarını ve çok daha fazlasını tutmak için mükemmel olduklarından, parkta çocuklar veya torunlarla bir gün için mükemmel bir oyun arkadaşı olurlar!

Çilek sepetlerini düğün, gelin veya bebek duşları ve doğum günleri gibi durumlar için de kullanabilirsiniz! Bu çarpıcı tığ işi çilek sepetleri o kadar benzersiz detaylara sahip ve sevimlidir ki, çevrimiçi olarak veya büyük mağazalarda onlara benzeyen hiçbir şey bulamazsınız.

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz eğitim için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu sepetin öğreticisi ve fotoğrafları: Magic Crochet hakkında konuşalım.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment