Kolayca Yapabileceğiniz Tığ Bebek Panço

by admin

Hayatınızdaki herhangi bir özel çocuk için bu güzel tığ işi bebek pançosunu yapın. Bu güzel tığ işi bebek pançosunun nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu izleyin.

BU MUHTEŞEM TIĞ PONÇOSU NASIL YAPILIR?

Başlamak için, güneş sarısı gibi güzel bir iplik rengi veya hoş bir beyaz veya mavi. Kullanılacak en iyi iplik, bu kroşe panço için en iyi akrilik iplik ve 4 mm kroşe kancasıdır. İpleri kesmek için de makasa ihtiyacınız var. Bu malzemeler, tığ işi bebek pançonuz için bu güzel dantel benzeri deseni bir araya getirmenize yardımcı olacaktır.

Panço İlgili Yazılar:

Bu panço tığ işi yapmak çok kolay ve eğlenceli, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz!

Bebek Panço - Hayatınızdaki herhangi bir özel çocuk için bu güzel tığ işi bebek pançosunu yapın.  Bu güzel tığ işi bebek pançosunun nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu izleyin.

Eşsiz Tığ Bebek Panço

Bunun kızlarınız, torunlarınız ve yeğenleriniz için mükemmel tığ işi bebek panço olmasının nedeni, bir yaz panço ve kış panço olabilmesidir! Kolsuz olduğu için ilkbahar ve yaz aylarında giyebilirler ancak çocuğun vücudun geri kalanında sıcak kalmasını sağlar! Ayrıca delikli desen nedeniyle güzel ve havadar.

Baby Crochet Panço - Hayatınızdaki herhangi bir özel çocuk için bu güzel tığ işi bebek pançoyu yapın.  Bu güzel tığ işi bebek pançosunun nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu izleyin.

Mevsim

Ancak bu panço, yapıldığı sıcak iplik malzemesinden dolayı kış aylarında da güzel ve sıcaktır. Bu tığ işi bebek panço, her durum için birçok şekilde şekillendirilebilir. Parkta bir gezinti yapmak ya da değerli çiçekçi kızı giydirmek için işe yarıyor. Hatta tüm pançoyu yalnızca tek bir renge dikebilir ve onu çiçeklerle veya fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Tarzınız ve deseniniz ne olursa olsun, bu özel el işi tığ işi pançoyu kim alırsa alsın onu kesinlikle sevecek ve içinde çarpıcı görünecek!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu Panço’nun öğreticisi ve fotoğrafları: Majovel kroşe.

You may also like

Leave a Comment