Kolayca Yapabileceğiniz Örme Mokasen Terlikler

by admin

Bu muhteşem örgü mokasen terlikler sadece evin etrafında çıplak ayakla yürümenin neden olduğu soğuk algınlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun ama rahat bir ev görünümünü korumaya da yardımcı olur!

ÖRME MOKASİN TERLİKLERİ NASIL YAPILIR?

Her şeyden önce malzemeler hakkında konuşalım. Bu örme mokasen terliklerini yapmak için en iyi malzeme pembe renkli yün ipliğidir (tam rakam istiyorsanız Circulo Silk Wool tarafından 6368’dir). Örgü iğnesi 5,0 mm’dir ve ayrıca bir iğne ve makasa ihtiyacınız olacaktır.

Terlik İlgili Yazılar:

İngilizce altyazılı olarak sunulan bu ücretsiz video eğitimi, size bu hünerli örgü terlikleri nasıl yapacağınızı öğretecek.

Örgü Mokasen Terlik Eğitimi - Bu muhteşem örgü mokasen terlikler sadece evin etrafında çıplak ayakla yürümenin neden olduğu soğuk algınlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun ama rahat bir ev görünümünü korumaya da yardımcı olur!

İplik

Bu ipliğin en iyi çalışmasının nedeni, makinede yıkanması ve kurutulması için güvenli olmasıdır. Örmeye başladığınızda, ayağın altından başlamalı ve yukarı doğru ilerlemelisiniz. Ayrıca 3,5 mm’lik bir örgü kancasına ihtiyacınız olacak. Bu terliklerin bedeni 35 ile 37 arası yetişkin ayak ölçüsü için yapılmıştır.

Örgü Mokasen Terlik Eğitimi Taraflı - Bu muhteşem örgü mokasen terlikler sadece evin etrafında çıplak ayakla yürümenin neden olduğu soğuk algınlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun ama rahat bir ev görünümünü korumaya da yardımcı olur!

Örme Mokasen Terlik Deseni

Bu örgü mokasen terliklerin tam video talimatları aşağıdaki gibidir (video açıklamasından da erişilebilir): 33-36 bedenler için 1 puan artırabilir veya azaltabilirsiniz. Nokta sıralaması şu şekildedir: iğneye 38 dikiş (21 cm) koyun, çorapta 20 sıra çalışın (7 cm); İlmek ortaya çıktıkça 19 adet azaltma yapın ve 12 sıra serpiştirin (örmede 1 sıra, çorapta 1 sıra. 5,5 cm için çorapta 19 artırma ve 20 sıra daha (7 cm) yapın.Tüm iğne uçlarını çıkarın ve dikişle bitirin dikiş.

37 ila 39 yetişkin bedenleri için 1’de 1 artırın veya azaltın. Noktaların sıralaması şu şekildedir: iğneye (23cm) 42 dikiş atarak başlayın, çorapta 22 sıra çalışın (8cm); ilmek göründükçe (örmede 1 sıra çorapta 1 sıra) 21 küçültme ve 14 sıra serpiştirme yapın. 6.5 cm için 21 artırma ve 22 sıra daha çorap st (8cm) yapın. Tüm iğne noktalarını çıkarın ve dikişi tamamlayın.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu örme mokasen terliklerin eğitimi ve fotoğrafları: Sevginin Örgü Sanatı.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment