Home / Örgü Modelleri / Kolayca Yapabileceğiniz Örgü Kız Çorapları

Kolayca Yapabileceğiniz Örgü Kız Çorapları

Örgü kız çorapları en şirin şeyler! Bu örme çoraplar yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza ve hayatınızdaki her tatlı kıza çok yakışacak!

BU ÖRGÜ KIZ ÇORAPLARINI NASIL YAPIYORSUN?

Öncelikle örgü kız çoraplarınız için en iyi ipliği seçmelisiniz ve ben kesinlikle çorap veya bebek ağırlıklı ipliği tavsiye ederim. Akrilik ve pamuklu 230m ve 100g ipliğe ihtiyacınız olacak. Standart boyutlar 4-5’tir ve 10 numaralı iğneye ihtiyacınız olacaktır.

Çorap İlgili Yazılar:

Bu video eğitimi, mükemmel örgü çorapları nasıl yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Örgü Kadın Çorapları - Örgü kız çorapları en şirin şeyler!  Bu örme çoraplar yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza ve hayatınızdaki tatlı kızlara çok yakışacak!

Örgü Kız Çorapları yapmak için ipuçları

Ayrıca çoraplarınızın hangi beden olması gerektiğine de karar vermelisiniz. Ayak parmaklarınızın kaç inç olmasını istersiniz? Topuk ve ayak bileği ne olacak? Baldırın kaç santim yukarısında çorapların yükselmesini istiyorsun? Kararınızı vermek için, çorapların bu kısımlarına rahatça sığması için gereken dikiş sayısını belirlemelisiniz.

Örgü Bayan Çorap Taraflı - Örgü kız çorapları en şirin şeyler!  Bu örme çoraplar yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza ve hayatınızdaki tatlı kızlara çok yakışacak!

Yaş

Bu örgü kız çorapları soğuk kış ayları için oldukça rahat ve çok sıcaktır. Bebek çorapları için yaş grubu 3 ila 12 aydır, ancak daha büyük bedenleri çocuk ve yetişkin çorapları için de kolayca örebilirsiniz. Çevrimiçi olarak kolayca bulunabilen ortalama bir boyut çizelgesini takip edebilir veya ailenizin ve arkadaşınızın ayaklarını ölçmek için zaman ayırabilirsiniz!

Bu büyüleyici örgü çoraplar, özel bir durum için şık bir kıyafetle de güzel görünüyor. İlk doğum günleri ve diğer eğlenceli günler için beyaz, açık pembe veya bebek mavisi örgü çocuk çorapları çok güzel.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu çorapların eğitimi ve fotoğrafları: Jasbir Yaptıklarım.

About admin

Check Also

Ribbed Smith’in Şapkasız Örgü Modeli

Bu Nervürlü Smith’in Şapkası, bu özel kalın ve çapraz görünümüyle ailenin tüm üyeleri için harika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir