Home / Örgü Modelleri / Kolayca Yapabileceğiniz Örgü Bebek Ayakkabıları

Kolayca Yapabileceğiniz Örgü Bebek Ayakkabıları

Bebek örgü ayakkabıları en şirin şeyler! İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, mükemmel örgü ayakkabıların nasıl yapıldığını öğrenmenize yardımcı olacak.

BU BEBEK ÖRGÜ AYAKKABINI NASIL YAPIYORSUN?

Öncelikle bebek örgü ayakkabınız için en iyi ipliği seçmelisiniz ve kesinlikle çorap veya bebek ağırlığı ipliği tavsiye ederim. % 55 akrilik ve% 45 pamuk olan 230m ve 100g ipliğe ihtiyacınız olacak. Ayrıca, bu güzel ayakkabılara büyüleyici bir dokunuş kattığı için ayakkabıyı giymek için bir tığ işi bordüre veya işlemeli çiçeklere ihtiyacınız var!

Ayakkabı ile İlgili Gönderiler:

Bu örme ayakkabılar yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza veya hayatınızdaki herhangi bir tatlı çocuğa çok güzel görünecek!

Örme Bebek Ayakkabıları Eğitimi - Örgü bebek ayakkabıları en şirin şeyler!  İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, mükemmel örgü ayakkabıların nasıl yapıldığını öğrenmenize yardımcı olacak.

Başlangıç

Ayakkabınızın hangi beden olması gerektiğini örmeye başlamadan önce de karar vermelisiniz. Ayak parmaklarınızın kaç inç olmasını istersiniz? Topuk ve ayak bileği ne olacak? Baldırın kaç santim yukarısında ayakkabıların yükselmesini istiyorsun? Kararınızı vermek için, ayakkabının bu kısımlarına rahatça sığması için gereken dikiş sayısını belirlemelisiniz.

Örme Bebek Ayakkabıları Eğitimi Taraflı - Bebek örgü ayakkabıları en şirin şeyler!  İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, mükemmel örgü ayakkabıların nasıl yapıldığını öğrenmenize yardımcı olacak.

Bebek Örgü Ayakkabıları için Fikirler:

Bu bebek örgü ayakkabılar oldukça rahat ve soğuk kış ayları için çok sıcak. Bebek ayakkabılarının yaş grupları 3 ila 12 ay arasındadır, ancak çocuklar ve yetişkin patikleri için de kolaylıkla büyük bedenler yapabilirsiniz. Çevrimiçi olarak kolayca bulunabilen ortalama bir boyut çizelgesini takip edebilir veya ailenizin ve arkadaşınızın ayaklarını ölçmek için zaman ayırabilirsiniz!

Bu sevimli bebek örgü ayakkabıları, özel bir durum için şık bir kıyafetle de güzel görünüyor. Beyaz, açık pembe veya bebek mavisi örme çocuk ayakkabıları, ilk doğum günleri ve diğer eğlenceli günler için çok güzel.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu ayakkabıların eğitimi ve fotoğrafları: Sizi Güldüren Yetenekler.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir