Home / Örgü Modelleri / Kolayca Öğrenebileceğiniz Yaprak Örgü Dikişi

Kolayca Öğrenebileceğiniz Yaprak Örgü Dikişi

Bu video eğitimini izleyerek bu harika yaprak örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu dar modeli örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

BU YAPRAK ÖRGÜ DİKİŞİNİ NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

Bu yaprak örgü dikişi çok sıkıdır ve kumaşı çok sıkı ve demetlenmekten alıkoymadan örmek için karmaşıktır. Bu nedenle kumaşınızın kıvrılmamasına dikkat edin. Kumaşın kalın olmasını istesek de dağınık bir örgü modelinin gelişmesini istemiyoruz.

Örme İlgili Yazılar:

Tüm zamanların en sevdiği örgü projesini örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin: kazaklar!

Leaf Knit Stitch - Bu video eğitimini izleyerek bu harika yaprak örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu dar modeli örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Yaprak Örgü Dikişini kullanmak için diğer projeler

Bu yaprak örgü dikişi, zor görünebilen çok sevimli bir kabuğa veya bitki desenine sahiptir, ancak takip ederseniz çok basittir! Bu örgü modelini en sevdiğiniz örgü projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair fikirler için okumaya devam edin!

Yaprak Örgü Dikiş Taraflı - Bu video eğitimini izleyerek bu harika yaprak örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu dar modeli örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Bu yaprak örgü dikişinin benzersiz olmasının nedeni, ürünün ne kadar sıkı ve kalın hale gelmesidir. Bu, pek çok projede kullanabileceğiniz sağlam bir kumaş yapar. Bu niteliklere sahip kumaşlarla takip edebileceğiniz harika bir proje bir kitap kapağıdır! En sevdiğiniz romanlarınızı veya kişisel dergilerinizi / defterlerinizi, değerli eşyalarınızı koruyacağınız kesin olan bu kullanışlı kitap kapağına sarın!

Bu esnek örgü modeli ile siz de örgü tote çanta yapabilirsiniz! Taşıyabileceğiniz tüm kitapları tutacağınızdan emin olabilirsiniz! Cesur bir şeyler giymek istiyorsanız, modaya uygun çantanızı tasarlamak ve süslemek için alacalı ipliği bile kullanabilirsiniz.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Chandrakala Khatri.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir