Kolayca Öğrenebileceğiniz Basketweave Örgü Dikişi

by admin

İngilizce altyazılı bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek basketweave örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu orijinal basit kalıbı örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçlarını okumaya devam edin.

BU BASKETWEAVE ÖRGÜ DİKİŞİNDE NASIL UZMAN OLURSUN?

Video talimatlarını dikkatlice izlerseniz, bu sepet örgülü örgü dikişi basittir! Temel desen, 8 döngü ve 12 sıra 16 dikişin tekrarıdır. Bu desen örme bir şal, hırka, atkı veya ceket için harika! Her zaman eğlenceli olan herhangi bir iplik rengini veya alacalı ipliği kullanabilirsiniz! Anlaşılır talimatlar ve bir eğitim için videoyu izlemeye devam edin.

Örgü Dikiş İlgili Yazılar:

Tüm zamanların en sevdiğiniz aksesuarlarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Basketweave Dikiş Eğitimi - Bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı izleyerek basketweave örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu orijinal basit deseni örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınız ve bu deseni tüm zamanların en sevdiğiniz aksesuarlarını örmek için nasıl kullanabileceğinizle ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Basketweave Örgü Dikişinin Kullanım Alanları

Bu desen kazak, hırkalar ve battaniyeler yapmak için mükemmeldir! İlk başta zor görünebilir ama takip ederseniz çok basittir! Basketweave örgü dikişini en sevdiğiniz örgü projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair fikirler için okumaya devam edin! Bu sepet örgülü örgü dikişinin benzersiz olmasının nedeni, ürünün ne kadar sıkı ve kalın hale gelmesidir. Bu, pek çok proje için kullanabileceğiniz sağlam bir kumaş yapar.

Basketweave Stitch Tutorial Sided - Bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı izleyerek basketweave örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu orijinal basit kalıbı örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınız ve bu deseni her zaman en sevdiğiniz aksesuarları örmek için nasıl kullanabileceğinizle ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Diğer fikirler

Bu niteliklere sahip kumaşlarla takip edebileceğiniz harika bir proje bir kitap kapağıdır! Değerli eşyalarınızı koruyacağınız kesin olan bu kullanışlı kitap kapağında en sevdiğiniz romanları veya kişisel dergileri / defterleri toplayın!

Ayrıca bu esnek sepet örgülü örgü dikiş ile örme bir tote çanta da yapabilirsiniz! Taşıyabileceğiniz tüm kitapları tutacağınızdan emin olabilirsiniz! Cesur bir şeyler giymek istiyorsanız, modaya uygun çantanızı tasarlamak ve süslemek için alacalı ipliği bile kullanabilirsiniz.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Tatiana ile evde örüyoruz.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment