Kolayca Öğrenebileceğiniz Basit Örgü Dikişi

by admin

Bu öğreticiyi izleyerek bu basit örgü dikişinin nasıl çalışacağını öğrenin! Tüm zamanların en sevdiğiniz örgü projelerinden bazılarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

BU GÜZEL ÖRGÜ DİKİŞİ NASIL YAPILIR?

Bu basit örgü dikiş 4 + 4 + 4…. + 1’in katlarından oluşur. Toplam satır sayısı 8’dir ve sağ taraftan başlamalısınız. Orta veya büyük beden bir bayan hırka veya kazak örmek istiyorsanız 10 ve 11 numara iğne kullanmalısınız.

Örme İlgili Yazılar:

Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Basit Örgü Modeli - Bu öğreticiyi izleyerek bu basit örgü dikişinin nasıl çalışacağını öğrenin!  Tüm zamanların en sevdiğiniz örgü projelerinden bazılarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Bu Basit Örgü Dikişinin Kullanım Alanları

Çocuklar için çok sevimli bir hırka örebilirsiniz. Bu özel örgü dikiş, harika bir dokuya sahip olduğu ve ilkbahar veya sonbahar için mükemmel bir parça olduğu için çocuklar için yapılmış kazaklar veya hırkalar için harika çalışıyor! Bu desen kolay görünse de, örmek karmaşıktır, ancak hızlı bir şekilde çalışır ve uyum da mükemmeldir.

Basit Örgü Desen Taraflı - Bu öğreticiyi izleyerek bu basit örgü dikişinin nasıl çalışacağını öğrenin!  Tüm zamanların en sevdiğiniz örgü projelerinden bazılarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Hediye

Özellikle şık bir kahverengi, lacivert veya uzay grisi renginde yapılmış sevimli bir örme hırka ile bir babayı, erkek kardeşini, büyükbabayı veya hayatınızdaki herhangi bir özel beyefendiyi şaşırtın. Bir veya beş düğme ekleyin ve hatta sadece tekme için bir veya iki cep dikin! Bizler kadar seveceklerini garanti ediyoruz!

Bu basit örgü dikişi kullanarak bu muhteşem ve sıcak bir battaniyeyi bile örebilirsiniz. Battaniyeler için bir çift 10 veya 11 numara normal veya yuvarlak iğne kullanılabilir. Bunlar 32 ila 40 inç arasında değişebilir. Bu boyutların orta ağırlıktaki iplik boyutundaki battaniyeler için önerildiğini unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Sk Örgü.

You may also like

Leave a Comment