Kolayca 4 Yapraklı Çiçek Deseni Tığ

by admin

Bu muhteşem tığ işi 4 petal çiçekler, pek çok tığ işi projesi için yaratıcı ve dekoratif. Tığ işi çiçekler, eğlenceli bir başlangıç ​​dikişidir ve aksesuarlar için mükemmel bir süslemedir!

CROCHET 4 PETALS ÇİÇEĞİNİ KULLANAN EĞLENCE PROJELERİ

Bu muhteşem tığ işi çiçeklerle süsleyebileceğiniz birçok şey var! Tığ işi kafa bandı, şapka veya kulak ısıtıcısı üzerine tığ işi çiçek dikerek sevimli bir saç aksesuarı gibi mükemmel bir süsleme yapabilirsiniz. Bu basit çiçek dikişi, tığ işi bir aksesuar kullanabilen bir sweatshirt gibi giysilerinize yapıştırmak için de harikadır. Şık bir tığ işi 4 petal çiçek desenli şal yapmak için bir başka yaratıcı fikir!

Çiçeklerle İlgili Gönderiler:

Aşağıda bahsedilen birçok basit tığ işi çiçek projesinden birine başlamak için İngilizce altyazılı ücretsiz video eğitimini izleyin!

Crochet 4 Petals Flower Pattern - Bu muhteşem tığ işi 4 petal çiçekler, pek çok tığ işi projesi için yaratıcı ve dekoratiftir.  Tığ işi çiçekler, eğlenceli bir başlangıç ​​dikişidir ve aksesuarlar için mükemmel bir süslemedir!

Bu basit tığ işi 4 petal çiçekler, evinizi daha sıcak mevsimler için dekore etmek için de mükemmel! Bir masa koşucusu yapmak için birkaç çiçeği farklı renklerde kroşe yapın ve bunları kahvenize veya yemek masanıza yerleştirin. Bu çiçek deseninin çift taraflı olmasına da yardımcı olur! Bu çiçekler evinize şık ve çekici bir görünüm katıyor! Bu heyecan verici tığ işi çiçek projelerini takip ederek yaz sezonunu tamamen kucaklayın!

Crochet 4 Petals Flower Pattern Taraflı - Bu muhteşem tığ işi 4 petal çiçekler, pek çok tığ işi projesi için yaratıcı ve dekoratif.  Tığ işi çiçekler, eğlenceli bir başlangıç ​​dikişidir ve aksesuarlar için mükemmel bir süslemedir!

Crochet 4 Petals Flower Pattern yapmak için ipuçları

Bu tığ işi çiçekleri yapmak için ince bir kroşe ipliği kullanmalısınız. Hatta onları özel bir dergiye veya aile albümüne aksan olarak ekleyebilirsiniz. Kalın iplik kullanmaktan kaçının, çünkü ağırlık ve hacim tığ işi çiçeklerin dağınık görünmesine neden olabilir.

Bu basit çiçekleri ilk kez örüyorsanız, rahat edeceğiniz bir ağırlıkta kesinlikle pürüzsüz bir iplik kullanmalısınız.

Tığ işi 4 petal çiçek deseni, evinizi sıcak mevsimler için dekore etmek için de mükemmeldir! Bir masa koşucusu yapmak için birkaç çiçeği farklı renklerde kroşe yapın ve bunları kahvenize veya yemek masanıza yerleştirin.

Bu çiçekler evinize şık ve çekici bir görünüm katıyor! Bu heyecan verici tığ işi çiçek projelerini takip ederek yaz sezonunu tamamen kucaklayın!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu çiçek deseninin öğreticisi ve fotoğrafları: Marcia Gomezcoello Yaptıklarım.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment