Home / Örgü Modelleri / Kolay Tığ İşi Bebek Battaniyesi Hediye Olarak Yapılır

Kolay Tığ İşi Bebek Battaniyesi Hediye Olarak Yapılır

Bu video eğitimi, bir bebek battaniyesi için güzel puf dikişi deseninde size yol gösterecek. Bu kolay tığ işi bebek battaniyesi, karşılaştığım tüm kroşe desenlerinin en ilginç dokusuna sahip!

KOLAY CROCHET BEBEK BATTANİYESİ NASIL YAPILIR?

Bu güzel yumuşak battaniyeyi yapmak yaklaşık 8 saat sürer. Kenarlık da aynı desen kullanılarak yapılmalıdır. Her biri 100 gram içeren% 100 çift akrilik iplikten yaklaşık 4 ½ iplik topları. Ayrıca 4 mm’lik bir kroşe kancasına ihtiyaçları vardır. Bu kolay tığ işi bebek battaniyesini yapmak için toplamda 5 iplik topuna ihtiyacınız var. Biri sınır için ve dört tanesi battaniyenin geri kalanı için.

Battaniyeler İlgili Yazılar:

İşin her iki tarafında da öne çıkar ve yumuşak bir görünüm ve his verir. Bu kolay tığ işi bebek battaniyesinin nasıl yapılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

Hediye İçin Kolay Tığ İşi Bebek Battaniyesi - Bu video eğitimi, bir bebek battaniyesi için güzel puf dikiş deseninde size yol gösterecektir.  Bu kolay tığ işi bebek battaniyesi, karşılaştığım tüm kroşe desenlerinin en ilginç dokusuna sahip!

Puf dikiş deseni oldukça basittir ve videodaki gibi beyaz veya açık pembe gibi açık renkte sevimli bir bebek yününe ihtiyacınız olacaktır. Bu battaniyenin ideal uzunluğu 40 inçtir ve dikdörtgen şeklindedir. Bu doku o kadar güzel ki neredeyse lacey ama kabarık! 35 ve 36 inç civarında bir bebek boyutu için mükemmel uzunluktur.

Hediye İçin Taraflı Tığ Bebek Battaniyesi - Bu video eğitimi, bir bebek battaniyesi için güzel puf dikiş deseninde size yol gösterecektir.  Bu kolay tığ işi bebek battaniyesi, karşılaştığım tüm kroşe desenlerinin en ilginç dokusuna sahip!

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Dikişinin Diğer Kullanımları

Tığ işi bebek battaniyesi dantel dikişiyle süsleyeceğiniz o kadar çok şey var ki! Sıcak bir bebek battaniyesinin yanı sıra eşarp, şapka, kazak ve yastık kılıfı yapabilirsiniz. Bebeğiniz için büyüleyici bir yazlık şal veya hafif bir kazak yapmak için başka bir yaratıcı fikir. Bu tığ işi çiçek ve inci motifli desenler, bebeğinizi yaz ayının öğleden sonralarının serin esintisi için sıcak tutacak mükemmel bir süveter yarattı.

Bu videoda gösterilen puf dikişlerinin belirli şekli çok sevimli ve bir kabuğa benziyor. Tekneniz ne olursa olsun, kalp şekilleri veya ovaller yapmak için tığ deseninizle uğraşabilirsiniz. İplik renklerini seçmenin ve bugün tığ işi puf dikiş deseninize başlamanın keyfini çıkarın!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu bebek battaniyesinin öğreticisi ve fotoğrafları: Zanaat ve Kroşe.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Büyüleyici Şallar Ücretsiz Örgü Desenleri

Hoş geldiniz güzel insanlar! Bu örgü modelleri için Zarif Dantelli Şal İlkbahar ve sıcak yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir