Home / Örgü İpuçları / Kız Bebek İçin Tığ Işi Elbisesi Kolay Öğretici

Kız Bebek İçin Tığ Işi Elbisesi Kolay Öğretici

Hayatınızdaki kız bebek için bu güzel tığ işi elbiseyi yapın. Bu güzel tığ işi bebek elbisesinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu öğreticiyi çevrilmiş İngilizce altyazılı olarak izleyin.

KIZ BEBEK İÇİN KROŞE ELBİSESİ NASIL YAPILIR?

Kız bebek için bu tığ işi elbiseyi yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeler 2 adet 100 gr (360 metre) ip, 2 düğme ve 2 mm veya 3 mm kroşe kancadır.Eğitici videoda yapılan özel elbise 18-24 aylık çocuklar içindir. , ancak diğer standart boyutlar için aşağıda okumaya devam edin. Hatta onunla mükemmel uyum sağlayan mükemmel bir küçük kafa bandına sahiptir.

Bebekle İlgili Gönderiler:

Kız bebek için bu tığ işi elbise tığ işi yapmak çok kolay ve eğlenceli, daha fazlasını yapmak isteyeceksiniz!

Crochet Dress Baby Girl - Hayatınızdaki kız bebek için bu güzel tığ işi elbiseyi yapın.  Bu güzel tığ işi bebek elbisesinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu öğreticiyi çevrilmiş İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Kız Bebek Bu Tığ Elbise için boyutlar

Her yaş grubu için standart bel ölçüleri videonun altında açıklanmıştır. İşte bunlar: Yeni doğanlar için: 38cm. 6-12 ay arası: 40cm, 1-2 yıl arası: 42-44cm, 3-4 yaş arası: 50cm, 5 yaş arası: 60-65 cm.

Kroşe Elbise Bebek Kız Taraflı - Hayatınızdaki kız bebek için bu güzel tığ işi elbiseyi yapın.  Bu güzel tığ işi bebek elbisesinin nasıl yapılacağını öğrenmek için bu öğreticiyi çevrilmiş İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Ancak bu tığ işi elbise, yapıldığı sıcacık iplik malzemesinden dolayı kış ve ilkbahar aylarında da hoş ve sıcacıktır. Bu elbise, herhangi bir durum için birçok şekilde şekillendirilebilir.

Diğer

Parkta bir gezinti yapmak veya değerli çiçek bebeği giydirmek için iyi çalışıyor. Hatta elbisenin tamamını sadece bir renk dikebilir ve onu çiçeklerle veya fiyonklarla süsleyebilirsiniz.

Tarzınız ve deseniniz ne olursa olsun, bu özel el işi tığ işi elbiseyi alan kişi kesinlikle onu sevecek ve içinde çarpıcı görünecek!

Okuduğunuz ve izlediğiniz için çok teşekkürler! Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu elbisenin öğretici ve fotoğrafları: Ece’nin Örgüleri.

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir