Home / Örgü Modelleri / Kesinlikle Yapmanız Gereken Kolay Örme Terlik

Kesinlikle Yapmanız Gereken Kolay Örme Terlik

Bu kolay örülmüş terlikler sadece evin içinde çıplak ayakla yürümenin neden olduğu soğuk algınlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun ama rahat bir ev görünümünü korumaya da yardımcı olur!

BU KOLAY ÖRME TERLİKLER NASIL YAPILIR?

Her şeyden önce iplikten bahsedelim. Bu dikdörtgen terlikleri örmek için en iyi iplik pembe renkte Mollet Wool’un% 100 akrilik ipliğidir (tam numarayı istiyorsanız 3027’dir). Yaklaşık 500 tex / 200m / 100g ipliğe ihtiyacınız olacak.

Terlik İlgili Yazılar:

Bu ücretsiz video eğitimi size bu kolay örme terlikleri nasıl yapacağınızı öğretecek.

Kadınlar İçin Kolay Örme Terlikler - Bu kolay örülmüş terlikler sadece evin içinde çıplak ayakla yürümenin neden olduğu soğuk algınlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun ama rahat bir ev görünümünü korumaya da yardımcı olur!

Bu ipliğin en iyi çalışmasının nedeni, makinede yıkanması ve kurutulması için güvenli olmasıdır. Örmeye başladığınızda, ayağın altından başlamalı ve yukarı doğru ilerlemelisiniz. Ayrıca 3,5 mm’lik bir örgü kancasına ihtiyacınız olacak. Bu kolay örülen terliklerin ölçüleri, 35 ile 37 arasındaki yetişkin ayak ölçüleri için yapılmıştır.

Kadın Tarafı İçin Kolay Örme Terlik - Bu kolay örülmüş terlikler sadece evin etrafında çıplak ayakla yürümenin neden olduğu soğuk algınlığını önlemekle kalmaz, aynı zamanda modaya uygun ama rahat bir ev görünümünü korumaya da yardımcı olur!

Kolay Örme Terlik ölçüleri ve desenleri

Bu kolay terlikleri örmek için tam video talimatları aşağıdaki gibidir (video açıklamasından da erişilebilir): 35 ila 37 arası bedenler için: İğneye (42 cm) 86 dikiş yerleştirerek başlayın. 1 × 1 çubuk (1 örgü dikiş ve 1 çorap st).

Ardından, İngiliz barında 20 kariyer yapın. Çorap st 1 satır; 13 düşüşle 1 kariyer; Çorap st 1 satır; 8 azalma ile 1 satır; 2 sıra st. İğnedeki tüm dikişleri çıkarmayı ve dikişi bitirmeyi unutmayın.

Beden için: Yetişkin (37 ila 39). Nokta sıralaması: İğneye (44 cm) 90 nokta koyarak başlayın; İlk satırı 1 × 1 çubuk üzerinde çalışın (1 örgü dikiş ve 1 çorap st) İngiliz çubuğunda 22 veya 24 sıra yapın; Çorap st 1 satır; 15 düşüşle 1 kariyer; Çorap st 1 satır; 10 azalma ile 1 satır; 2 sıra st. Tüm dikişleri iğneden çıkarın ve dikişi bitirin.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu terliklerin eğitimi ve fotoğrafları: Sevginin Örgü Sanatı.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ribbed Smith’in Şapkasız Örgü Modeli

Bu Nervürlü Smith’in Şapkası, bu özel kalın ve çapraz görünümüyle ailenin tüm üyeleri için harika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir