Home / Örgü İpuçları / Kazak Ve Hırka İçin Örgü Dikişi

Kazak Ve Hırka İçin Örgü Dikişi

İngilizce altyazılı bu video eğitimini izleyerek süveter için bu harika örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu sıkı ve karmaşık kalıbı örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin!

KAZAK İÇİN BU ÖRGÜ DİKİŞİNDE USTALAŞIN MI?

Süveter için bu muhteşem örgü dikişi esnek malzemedir ancak kumaşın kıvrılmasını önlediğinizden emin olun çünkü elastik bandın kanvas için çok sıkı olması gerekli değildir. Bu örgü dikişinin kullanımı kolaydır ve hem kadınlar hem de erkekler için bir kazak veya hırka için kullanılabilir.

İlgili Mesajları Örgü:

Bir kitap kapağı veya tote çanta örmek veya bayanlar, baylar ve çocuklar için hırka veya kazak gibi diğer favoriler için mükemmeldir.

Örgü Dikişli Kazak - Bu harika örgü dikişini İngilizce altyazılı bu video eğitimini izleyerek öğrenin!  Bu sıkı ve karmaşık kalıbı örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçlarını okumaya devam edin!

Örme Dikiş’in Diğer Kullanımları

Bu kazak için örgü dikişi çok elastiktir, bu da onu etkili kılar çünkü iyi şekil tutabilir ve pek çok projede kullanabileceğiniz sağlam bir kumaş yapar. Bu niteliklere sahip kumaşlarla takip edebileceğiniz harika bir proje bir kitap kapağıdır! Bu esnek örgü modeli ile siz de örgü tote çanta yapabilirsiniz!

Taşıyabileceğiniz tüm kitapları tutacağınızdan emin olabilirsiniz! Bu örgü modelini en sevdiğiniz örgü projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair diğer fikirleri okumaya devam edin!

Örgü Dikişli Kazak Taraflı - Bu harika örgü dikişini İngilizce altyazılı bu video eğitimini izleyerek öğrenin!  Bu sıkı ve karmaşık kalıbı örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçlarını okumaya devam edin!

Hediyeler

Özellikle şık bir kahverengi, lacivert veya uzay grisi renginde yapılmış sevimli bir örgü hırka ile bir babayı, erkek kardeşini, büyükbabayı veya hayatınızdaki herhangi bir özel beyefendiyi şaşırtabilirsiniz. Ek olarak, ona bir cep ve düğmeler ekleyebilirsiniz.

Çocuklar için çok sevimli bir hırka örebilirsiniz. Bu özel dikiş, harika bir dokuya sahip olduğu ve sonbahar veya kış için mükemmel bir parça olduğu için çocuklar için yapılmış kazaklar veya hırkalar için harika çalışıyor!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu modelin öğreticisi ve fotoğrafları: Tatiana ile evde örüyoruz.

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir